Lend ründelennukiga L-39

5.0 8 tagasisidet

Lend ründelennukiga L-39


Läti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

1700,00 €

1700,00 €

Kirjeldus

Pakume Teile unikaalset võimalust tunnetada ennast ehtsa ründelennuki piloodina

Lennuk L-39 on kahekohaline, mida juhib piloot-instruktor. Saate tunda kõike seda, mida tunneb lennuki pilot. Kliendil avaneb võimalus ise kontrollida lennuki juhtimist piloodi järelvalve all. Peale edukat maandumist saab klient sertifikaadi lennu sooritamisest.

Mida kingitus sisaldab? Kingituse hind sisaldab lendu ründelennukiga. Majutuse või transpordikulud tuleb tasuda kingituse saajal või ostjal.

KINGITUSEST

Asukoht

Läti

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

2 tundi koos ettevalmistusega (20 min. lendu)

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad. Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Klient peab läbima meditsiinilise komisjoni tervisliku seisundi määramiseks. Kliendile selgitatakse lennu pilotaaži elemente, mida planeeritakse teha lennu ajal, näidatakse ja räägitakse lennuki konstruktsioonist. Kliendile näidatakse lennuki juhtimise seadeid, samas ka selgitatakse, mida tuleb teha eriolukordades.. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

DavanuServiss.lv

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 8 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta