Valikuga kinkekaart

Lillekaunistuste valmistamine

Lillekaunistuste valmistamine


Tallinn
1 In.

50 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Lilled toovad alati rõõmu! Lillekaunistuste valmistamise töötuba on meeldiv viis kingituse tegemiseks või millegi uue õppimiseks omapärases ja hubases Les Airelles lillesalongis!

Võimalus valmistada koju või kingituseks lilledest midagi meelepärast. Saab tulla üksinda või sõpradega koos meisterdama ja meeldivalt aega veetma. Võib tulla ja ise midagi kingituseks valmistada või kinkida sõbrale meeldejääv kursus.

LES AIRELLES on Pärnu maantee ääres asuv hubane lillesalong, kus saab korraldada väiksemale seltskonnale meeleolukat ja sumisevat salongiõhtut, olgu see sünnipäev,firmapidu või koolitus. Kohapeal pakutakse veini, soolast ja magusat ning head muusikat. Soovi korral saab tutvuda prantsuse keele ja kultuuriga või midagi iseendale valmistada (nt jõulude ajal erinevaid jõulukaunistusi, lillekimpe või pisikoolitus teemal kuidas lillede eest hoolt kanda jne).Lillesalong on väga hea asukohaga - lihtne on alati läbi astuda!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kingitus sisaldab koolitust ja materjale ning kaunistuse saab ka pärast koju kaasa.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta