Kuidas leida oma elutee?

0.0 0 tagasisidet

Kuidas leida oma elutee?


Harjumaa. Kokkuleppel teenusepakkujaga
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Oled hoitud!

Mõnikord inimene ei tea, miks tema elus ei ole totaalset rahulolu. Rahulolu tegelikult algab iseenda tundmisest ja selle tulemusel väest, mis kingib oskuse teha valikuid, soovides iseendale parimat. Millised on inimese tõelised soovid iseenda elu elamiseks? Milliseid muutuseid oleks vaja ette võtta? Kuidas mõista elu rahulolu elamise valemit? Elu eesmärk on oma elutee leidmine, seega see kingitus on saajale kindlasti positiivne elumuutev kogemus.

Mida kingitus sisaldab?
 Sisaldab teraapiat, kus inimene jagab enda sisemaailma ja teda kuulatakse. Samal ajal tunnetab valgustöötaja inimese aura ja energiavälja kaudu tema elutee juhenduse kohta soovitusi ja jagab ka elutoetavaid ja spirituaalseid näpunäiteid. Igaühe jaoks on see seanss personaalselt erinev, aga kindlasti saab juba esimesel korral inimene palju juhatust, mida kohe oma igapäeva elus kasutada ning infot, kuidas toimida, et elutee kulgeks ikka tasakaalu ja rahulolu poole.

Sobib eelkõige inimesele, kelle elu vajaks toetavaid ja turgutavaid küsimusi ja soovitusi, et mõista paremini oma elutee valikuid. Sobib inimesele, kellel on oma elutee leidmisega mõned takistused. Väga hästi sobib see kingitus inimesele, kes tunneb justkui, et kuidagi ei tundu olevat väljapääsu,

KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa. Kokkuleppel teenusepakkujaga

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Teraapia läbiviimiseks on vajalik privaatne ruum.
Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi eest lisatasu vastavalt kokkuleppele.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

SouleKris

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta