Valikuga kinkekaart

1. taseme joogatunnid Isvara Joogakoolis

1. taseme joogatunnid Isvara Joogakoolis


Tallinn
1 In.

20 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
20 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Jooga annab Sulle elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine – tervendab

Isvara Joogakool on ainuke joogakool Eestis, kus saab omandada põhjaliku joogahariduse. Programm on selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning baseerub India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel.

Isvara joogakooli 1. taseme kursusega võib liituda igal ajal! Igas tunnis käsitletakse erinevat teooriat ning tehakse praktika.

Isvara Joogakooli õpetajad on kõik läbinud intensiivse 500-tunnise joogaõpetajate koolituse, ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Mida kingitus sisaldab? Igas joogatunnis võetakse käsitlusele uus teooria, kaasa saad ka kursuse materjalid ning tehakse joogapraktika. 1. taseme joogakursuse eripäraks on, et siin on teooria ja joogapraktika põimitud ühtseks tervikuks, et Sa alati teaksid, miks, mida ja kuidas teha ning millised on mõjud ja tulemused.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2 tundi ja 45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Isvara Joogakoolis on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta