1. taseme joogatunnid Isvara Joogakoolis

0.0 1 tagasisidet

1. taseme joogatunnid Isvara Joogakoolis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

Jooga annab Sulle elujõudu, energiat, noorendab, taastab, puhastab ja mis peamine – tervendab

Isvara Joogakool on ainuke joogakool Eestis, kus saab omandada põhjaliku joogahariduse. Programm on selgelt ja efektiivselt struktureeritud ning baseerub India ja Tiibeti tantrajooga traditsioonidel.

Isvara joogakooli 1. taseme kursusega võib liituda igal ajal! Igas tunnis käsitletakse erinevat teooriat ning tehakse praktika.

Isvara Joogakooli õpetajad on kõik läbinud intensiivse 500-tunnise joogaõpetajate koolituse, ning omavad joogaõpetaja sertifikaati, mida tunnustavad nii Yoga Allience kui ka Rahvusvaheline Joogaföderatsioon IYF.

Mida kingitus sisaldab? Igas joogatunnis võetakse käsitlusele uus teooria, kaasa saad ka kursuse materjalid ning tehakse joogapraktika. 1. taseme joogakursuse eripäraks on, et siin on teooria ja joogapraktika põimitud ühtseks tervikuks, et Sa alati teaksid, miks, mida ja kuidas teha ning millised on mõjud ja tulemused.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2 tundi ja 45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Isvara Joogakoolis on kohapeal olemas joogamatid, pleedid, padjad, riiete vahetamise võimalus ning joogivesi.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Isvara Joogakool

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta