Green Cardi kursus

Video
5.0 1 tagasisidet

Green Cardi kursus


Niitvälja Golf
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

99,00 €

99,00 €

Kirjeldus

 Golf teeb õnnelikuks. See on fakt.

Sinu golfimängijaks saamise teekonna esimene etapp - Green Cardi kursus on tõeliselt mõnus 3-päevane koolitus, mis toimub ühel vabalt valitud nädalavahetusel. Niitväljal on golfimänguga alustamiseks loodud ideaalsed tingimused – kus on Eesti suurimad harjutusalad, mugav katusealune löögiala ning sõbralikud treenerid.

Niitvälja Golfi nimetatakse Eesti Golfi koduks, kuna Tallinnast vaid 30 km kaugusel asuv keskus on nii mängijate kui võimaluste poolest Eesti suurim ja vanim golfikeskus. Niitväljal on parimad tingimused golfi mängimiseks nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Klubimaja ümbruses paiknevad harjutusalad on kogupindalaga 5600 m2 ning pakuva alustajatele piisavalt privaatsust, aga ka väljakutseid erinevate golfilöökide harjutamiseks. Niitvälja Golfist leiad ka spetsiaalselt alustajatele mõeldud viierajalise PAR20-väljaku, mis on ideaalne teekond alustaja golfarile. Siin ei pea muretsema sellepärast, et alles algajana kellelegi ette jääd ning saad stressivabalt golfimängu harjutada.

Green Cardi kursus sisaldab:
• Algkursust golfi põhitõdedest ja löökidest
• Etiketi- ja reeglitekoolitust
• Sinu esimest Green Card mänguringi 5-rajalisel PAR20-väljakul
• Harjutuspalle
• Vajaliku varustuse kasutust
• PAR20-väljaku piiramatu mänguõiguse (30 päeva)

Tere tulemast Niitvälja Golfi - Eesti golfi koju!


KINGITUSEST

Asukoht

Niitvälja Golf

Riietus

Soovitame selga panna sportlikud riided vastavalt ilmale. Kuna Niitväljal on enamasti tuulisem kui Tallinnas, siis peaks veidi soojemalt riietuma. Golfiriietuse ja etiketi kohta saad lisaks lugeda www.niitvaljagolf.ee/alustajale.

Kestvus

Õues veedad iga päev ca 3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Green Cardi kursused toimuvad hooajal (aprill-oktoober) iga nädala reedest pühapäevani. Reedel 17:00 – 20:00, laupäeval 10:00 – 13:00 ja pühapäeval 10:00 – 14:30.

Lisainfot Niitvälja Golfi teenuste kohta leiad: www.niitvaljagolf.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Niitvälja Golf

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet