GraceFit treeningkava küpsele naisele

0.0 0 tagasisidet

GraceFit treeningkava küpsele naisele


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Treeningprogramm kõikidele küpsetele naistele, kes soovivad elutervelt ja mõõdukalt liikuda

GraceFit treeningkava on mõeldud küpsele naisele, kes soovib olla tugeva füüsilise tervisega, (taas)alustada treeningutega mõõdukas tempos, vabaneda kehakangusest, tunda ennast jälle liikuva ja painduvamana, muuta rühti paremaks, treenida tugevamaks kerelihased, tunda end oma kehas hästi ning saada lisajõudu ja energiat, et nautida elu.
Treeningud on mõõduka tempo ja koormusega, liigesesõbralikud (ei traumeeri põlvi, randmeid ega pahkluid), ei sisalda pea alaspidi liikumisi ning arvestavad ülekaaluga (ei ole liiga kiireid üleminekuid või harjutusi, mida oleks liialt ebamugav teha).

 Mida kingitus sisaldab? Ligipääsu treeningprogrammile, millest leiad seitse 20-30 minutilist treeningut.

• Hommikusirutused, mis aitavad kehal ärgata ja seljatada kangustunde, et sa tunneksid end kogu päeva energiliselt.
• Tervislikud treeningud, mis tugevdavad kerelihaseid.
• Ilusad treeningud, mis muudavad sinu rühi paremaks.
• Treeningud, mis hoiavad sinu keha liikumises (aktiivsed ja passiivsed venitused, mis tulenevad joogast, et hoida ära igasugune valu ja kangus sinu kehas).


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Mugavad riided.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Treeni täpselt endale sobival ajal, sobivas asukohas.
Vajad joogamatti ja internetiühendust.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

GraceFit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta