30 minuti pehme energia online treeningprogramm

0.0 0 tagasisidet

30 minuti pehme energia online treeningprogramm


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

27,00 €

27,00 €

Kirjeldus

Saavuta hea enesetunne ja tunne end oma kehas kergemana

Tee 30 päeva pehmeid ja energiat andvaid treeninguid 2-3 korda päevas. Leiad mõnusaid hommikusirutusi, pehmeid venitusi kui ka intensiivsemaid treeninguid, mis paneb energia jälle Su kehas liikuma ja aitab Sul saavutada hea enesetunde ning järjepideva trennirütmi. Treeningud baseeruvad joogal, pilatesel, balletil ja tantsul. Sa saad liikuda endale sobival ajal ja kohas (ilma kodust lahkumata).

See on aeg iseendale, treeningud vähendavad ärevust ja rahustavad su närvisüsteemi, mis aitab Sul omakorda vabaneda pidevatest muremõtetest - iga videotrenn sisaldab teadlikku hingamist ja lõdvestumist. Boonusena vabaned pingetest selja- ja õlavöötme piirkonnast ning arendad oluliselt oma painduvust ja ilusat rühti - tunned ennast jälle oma kehas kergena.

Programmist leiad Sa 7 erinevat videotreeningut pikkusega 20-30 minutit ning programmi autori Shalini Mody treeningplaani soovituse terveks kuuks. Sul on 24/7 ligipääsu igast seadmest, kohe pärast liitumist.

Mida kingitus sisaldab? 30 päeva programmi, millele on ligipääs 4 kuud

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

30 päeva programm, ligipääs on 4 kuud

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Treeni täpselt endale sobival ajal, sobivas asukohas.
Vajad joogamatti ja internetiühendust.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

GraceFit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta