Sõidukogemused

Sõit ralli- või sportautoga on elamus, mida nii lihtsalt ei unusta. Kiirus paneb iga autoentusiasti südame kiiremini põksuma ja lööb pulsi ülesse. Naudi sõitu superauto, ralliauto, kardi või ATV-ga. Pole vahet, kas oled mees või naine - adrenaliinirohke sõiduelamus on parim kingitus igale autofännile. Vali oma unistuste sõiduk ja naudi meeldejäävat seiklust!

Vali vaade
Tulemused: 63
Vaadatud 60 - 63

Sõidukogemused

Kas sul on sõber, kes hea meelega ei järgiks kiiruspiiranguid? Selle asemel, et tänaval ohtlikke olukordi tekitada, kingi talle parem ringrajasõit Toyota GT86 roolis. Tegemist on kingitusega, kus saad legaalselt autoga kihutada turvalisel ja selleks ettenähtud alal. Kui aga autodele mõeldud ringrada jääb suureks, siis haaravaid kardisõite pakutakse erinevates kardikeskustes üle Eesti. Neile, keda asfalt ei huvita, pakume ATV-safarit või mootorrattasõitu. Looduses sõidukogemusi on teisigi - meeleoluka mootorsaanisõidu lühikursuse käigus saab omandada põhitõed saanisõidust ja soovi korral hiljem asjaga juba tõsisemalt tegeleda.


Väga paljud eestlased on pöördunud ralliusku tänu meie rallisõitjate tublidele esitlustele. Kui tead mõnd tulihingelist rallifänni, siis kingi talle sünnipäevaks driftisõit või ehtne kiiruskatse ralliauto kõrvalistmel. Televiisorist vaadates võib tunduda, et tegemist ei ole millegi erilisega, kuid võid kindel olla, et kõrvalistmel istudes on tunne teistsugune. Ralliautodel on tohutu võimsus ning see jõud, mis kehale mõjuma hakkab, on meeletu. Samuti, kui igapäevaselt oled harjunud kurvides hoogu maha võtma, siis rallimehed sellest eriti lugu ei pea. Rallisõit on parim kingitus igale kiiruse armastajale.

Originaalne kingiidee autofännile

Kas otsid originaalset kingiideed autofännile? Sõiduelamuste kategooria pakub erakordseid elamusi, mis panevad iga autoentusiasti südame kiiremini põksuma. Vali täiuslik kingitus autofännile ja näita, et toetad tema kirge. Meilt leiad luksusautod, sportautod, kardid, ATV-d, UTV-d, mootorsaanid, mootorrattad ja teised sõiduvahendid. Kui su emale meeldivad sportautod, siis kingi talle unustamatu võimalus istuda Ferrari või Lamborghini rooli. Kas su isale või vennale meeldiks maastikusõit? Kingi neile ATV-safari ja too nende näole kustumatu naeratus! Originaalne kingiidee autofännile on unustamatu elamus autoroolis. Vaata meie pakkumisi ja tee oma lähedase unistus teoks! Sõiduelamus on parim kingiidee kõigile, kes armastavad adrenaliini, kiirust ja mootori möirgamist ning ei karda uusi väljakutseid. Iga kingitus meie lehelt garanteerib erilise elamuse, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma autofänni kirge ja armastust sõidukite vastu. Elamussõit on suurepärane kingitus igale rallisõbrale.

Superautod

Oled alati unistanud sõidust tõelise superautoga? Kingitus.ee teeb selle unistuse teoks! Meie pakkumiste hulgast leiad erakordse võimaluse nautida adrenaliinirohket sõitu Ferrari või Lamborghini roolis. Koge tippklassi sõiduelamust, tundes legendaarsete superautode võimsust ja dünaamikat. See on suurepärane kingiidee autohuvilistele, kes unistavad võimalusest juhtida maailma kõige ihaldusväärsemaid sportautosid. Olgu selleks sünnipäev, tähtpäev või lihtsalt eriline üllatus, Ferrari ja Lamborghini sõiduelamus pakub unustamatuid hetki kõigile kiiruse ja luksuse austajatele. Broneeri põnev seiklus juba täna ja valmistu unistuste sõiduks! Superautod ootavad!

Kingi sõit rallirajal

Paljud meist on unistanud, et saaksime vahetada kohad meie kuulsate rallisõitjatega. Täna on sul võimalus seda teha. Kihuta ise autoroolis või lase oma ala spetsialistil sind sõidutada. Kingi endale, oma sõbrale või kallimale tähtpäevaks elamuslik rallisõit.


Elamussõit Porsche 718 Boxster GTS 4.0 roolis pakub ehedat sportlikku sõiduelamust Porsche Ringi ringrajal. Kes ei tahaks istuda Porsche rooli, mille tippkiirus on 293 km/h ning kiirendus 0-100 km/h 4,5 sekundiga. Kinnita turvavöö ja suru selg vastu istet, sest siit tuleb uus ja (veel) tundmatu rallisõitja!

Elamussõit ralliautoga annab sulle võimaluse proovida, mis tunne on kaardilugejal, kes istub ralliauto kõrvalistmel. Metsik sõit kogenud rallisõitjaga paneb ka kõige julgemate jalad värisema. Parim kingitus kõigile, kes naudivad kiirust ja adrenaliini!

Driftisõit saarlasega pakub adrenaliinirohket sõitu driftiauto kõrvalistmel. Ilmselt kõik meist on kogenud talvel libedal teel külglibisemist. Mis saab aga siis, kui seda tehakse suvel ja täiesti tahtlikult? Driftingu eesmärgiks on läbida tagaveolise autoga asfalteeritud kurviline võistlusrada võimalikult suure libisemisnurgaga ning seda ilma, et libisemine kordagi soorituse ajal katkeks. Auto vastab ohutusnõuetele, on spetsiaalselt motospordiks valmistatud ning sõidu ajal kantakse kiivrit, ollakse turvaliselt rihmadega kinnitatud ning autot juhib kogenud driftisõitja. Suurepärane võimalus saada aimu sellest hulljulgest motospordist!

Kingituseks auto-, mootorratta-, ATV- või kardisõit

Otsid põnevat kinki poisile või meesterahvale? Parim kingitus on sõiduelamus. Kingi talle elamus autoroolis või kõrvalistmel ja sa teed kingisaaja väga õnnelikuks. Loomulikult sobib kingitus ka kõikidele kiirust ja autosid armastavatele tüdrukutele ja naisterahvastele. Vali meie pakkumiste hulgast sobiv ja naudi sõitu!

Sõiduelamus superauto või ralliautoga on kingitus igale unistajale. Kes siis poleks kunagi unistanud olla rallisõitja või juhtida linnatänaval kõigile tuntud luksusautosid? Lase unistustel täituda ning broneeri sõit juba täna!

ATV-safari on elamus, millega käivad käsikäes adrenaliin ja loodus. Võimalik on sukelduda pea ees maastikuromantika võludesse, trotsides halbu teeolusid. ATV pakkumiste hulgast leiab erineva raskustasemega matkarajad, mis pakuvad põnevust ja väljakutseid nii algajale kui ka edasijõudnule. ATV-safari garanteerib ekstreemsuse ja meeldejäävad elamuse igaühele.

Adrenaliinirohke off-road seiklus enduro mootorrattaga on jõudnud professionaalidelt ka tavaliste inimesteni. Endurosõit on suurepärane kingitus neile, kes armastab end proovile panna ja veeta aega looduses.

Kardisõit on sõiduelamus, mida saab nautida koos perega. Need väikesed kiired autod on suurepärane vaba aja veetmise vorm nii väikestele kui ka suurtele. Meelelahutuslik sõit kardirajal annab võimaluse omavahel võistelda ning pakub kõigile unustamatu elamuse.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18