Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Sõidukogemused

Sõidukogemused ralli- või sportautoga on elamus, mis nii lihtsasti ei unune. Kiirus on tegur, mis ajab igal mehel südame kiiremini lööma ja pulsi ülesse. Pole vahet kas tegemist on Lamborghiniga sõitmine või hoopiski kardisõit välikardirajal. Loomulikult on see kingitus sobilik ka naistele.

Pole vahet, kas tegemist on superauto, ralliauto, kardi või ATV-dega sõitmisega, meie kingituste hulgast leiate need kõik.

Vali vaade
Tulemused: 58

Sõidukogemused

Kas mõni teie sõber kujutab ette, et igapäevaselt sõites on ta ringraja spetsialist? Kui vastasite eelmisele küsimusele jaatavalt, siis on meil teile head uudised. Nimelt saate oma sõbra saata Toyota GT86 rooli auto24 ringile. Tegemist on kingitusega, kus saad legaalselt autoga kihutada turvalisel ja selleks ettenähtud alal. Kui aga autodele mõeldud ringrada jääb suureks, siis on võimalik hoopis osa võtta haaravast kardisõidust Unibet kardikeskuses.

Ilmselt võib olla ka inimesi, keda ei huvita kiirus ja asfalt – nende jaoks on meil olema 2-tunnine ATV safari looduses. Looduses sõidukogemusi on ka teisi, näiteks saab meeleoluka mootorsaanisõidu lühikursuse käigus omandada põhitõed saani sõidust ja soovi korral hiljem asjaga juba tõsisemalt tegeleda. Eelnevalt mainitud sõidukogemuste eeliseks on see, et saate meeldivalt ja aktiivselt aega veeta looduses.

Väga paljud eestlased on pööranud ralliusku tänu meie rallisõitjate tublidele esitlustele. Kui tead, mõnda tulihingelist rallifänni, siis on ideaalne võimalus talle näiteks sünnipäevaks kinkida sõidukogemus ralliauto kõrvalistmel ehtsal kiiruskatsel. Telerist vaadates võib tunduda, et tegemist ei ole millegi erilisega, kuid võite kindel olla, et kui turvavööd kinnitatakse kogu asi muutub. Ralliautodel on meeletu võimsus ning see jõud, mis kehale mõjuma hakkab on meeletu. Samuti, kui igapäevaselt olete harjunud, et kurvides võetakse hoog madalaks, siis rallimehed sellest eriti lugu ei pea.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18