Poissmeeste- või tüdrukute õhtu võistluskardirajal

0.0 0 tagasisidet

Poissmeeste- või tüdrukute õhtu võistluskardirajal


Kuningamäe Küla, Põltsamaa vald
6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

380,00 €

380,00 €

Kirjeldus

Kuningamäe Kardikeskus - sinu sihtkoht seikluseks ja lõbusaks ajaveetmiseks

Tee oma suvi põnevaks, saa uusi kogemusi ja loo ägedaid emotsioone Põltsamaa lähistel asuvas Kuningamäe Kardikeskuses. Sealt leiad värskelt, 2023. aastal renoveeritud Eesti esimese võidusõiduraja, kus saad kogeda suuri kiiruseid ja adrenaliini.
860 meetri pikkune rada paneb sind proovile oma keerukate S-kurvide ja kõrge 70 km/h keskmise kiirusega. Kuningamäe kartidel kasutatakse võidusõidu kardi rehve, mis teeb nende juhitavuse ja G-jõu oluliselt paremaks, kui "keskmisel" hobikardil.

Kardikeskuses on lisaks hobi kardisõidule lisavõimalused majutuseks saunamajas, kämpingutes, on olemas võimalus telkimiseks ja autokaravaniga peatumiseks. Lisaks põnevale kardisõidule saab mängida ka võrkpalli ja tänavakorvpalli. Kui soovid lõõgastuda ja aja maha võtta, siis saad nautida mõnusat puuküttega sauna koos basseini ja grillinurgaga.

Mida kingitus sisaldab? Grand Prix formaadis (treeningsõit, kvalifikatsioon, võistlussõit) 3x8 minutit adrenaliinirohket kardisõitu igale osalejale ning võistlemist kaunis looduskeskkonnas. Hinnas sisaldub ka kogu sõiduvarustus ja instruktaaž ning diplomid igale osavõtjale, šampused TOP 3-le ning vastav karikas poissmehele/tüdrukule.

KINGITUSEST

Asukoht

Kuningamäe Küla, Põltsamaa vald

Riietus

Spordiriided.

Osalejad

6 inimest.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kuningamäe Kardikeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka:

Lisatud ostukorvi
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta