Tunneta kiirust BMW 325 roolis auto24ringil

4.1 4 tagasisidet

Tunneta kiirust BMW 325 roolis auto24ringil


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

70 €

70 €

Elamuse kirjeldus

Pane ennast proovile!

auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Rada on kasutusel 1990. aastate algusest, 2012. aastal lõppeva rekonstrueerimise järel saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit.

Mida kingitus sisaldab? 3 kiiret rajaringi sportlikku sõiduelamust pakkuva BMW 325-ga. Hind sisaldab sisaldab ühte soojendusringi, kolme kiiret ringi ja ühte jahutusringi ning kiivrit, instruktaaži, sõiduki renti ja kõiki kulumaterjale.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg aprill – oktoober

Lisainformatsioon

Rentnik vastutab kõikide kahjustuste eest, mis on autole tekkinud juhi või kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu. Normaalsest kulumisest või kasutamisest tulenevad rikked ei kuulu rentniku vastutuse alla. Ajavõtt lisatasu eest.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

TT Motorsport

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.1 4 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Viktor Kovalenko

Tere, Kõik väga meeldis, kindlasti tuleme veel kord sõitma esimese lumega))) Rada, autod, personal, kõik oli kõrgel tasemel.

TT Academy

Autol on olemas nii sidur, kui ka roolivõimendi.

Kristi

Ei mainitud teenuse reklaamis, et autolt on eemaldatud kõik sõitu abistavad lisad, sealhulgas ka rooli-, piduri- ja sidurivõim, mille tõttu see 3 ringi kulub ka heal autojuhil põhimõtteliselt auto tundmaõppimiseks ning kiirema ringini ei jõuagi. Oleks aus, kui selline asi ikka ka seal kirjas oleks.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta