Valikuga kinkekaart

Proovisõit luksusliku elektriautoga Tesla Model S P85D

Proovisõit luksusliku elektriautoga Tesla Model S P85D


Tallinn
1 In.

70 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
70 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tesla Model Tesla Model S P85D on unikaalne ja innovaatiline sõiduk

Lihtne, kuid võimas elektrimootor annab Teslale enneolematu jõudluse tagades samas ka konkurentsitu stabiilsuse ning keskkonnasõbraliku liiklemise. 

Mida kingitus sisaldab? Sõit algab lühikese sissejuhatusega professionaalse juhi poolt ning auto eripärade tutvustamisega. Seejärel saate juba teie rooli istuda ning autoga ringi sõita ca 30 minutit, instruktori poolt valitud trassil või soovi korral ka teie enda soovitud teid mööda. Sõidu ajal ja peale sõitu on võimalik ennast koos autoga pildistada ning soovi korral on võimalik ka filmimise teenus, mis võimaldab antud sündmus enda jaoks pikemaks ajaks talletada.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

40 minutit.

Osalejad

1 inimene. Juhiga saab kaasa sõita 3 kaasreisijat.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Terve sõidu ajal juhendab sõitjat professionaalne instruktor. Lisaks juhile võivad kaasa sõita 3 kaasreisijat.Teised valikud


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Sõbrale soovitatud (1)
Anastassia

Tänan südamest Teslarent meeskonda ägeda elamuse eest. Poeg, kes selle paki kingituseks sai, oli tohutult õnnelik. Pärast sõitu jagus emotsioone ja muljete jagamist poistel pikaks ajaks: kuidas põlved värisesid ja kui mõnusa tunde sõit tekitas. Soovitan kõigile seda unustamatut reisikogemust! Samuti tänan kõiki teie töötajaid ja personaalset soovin tänada Martin Aldurit - korrektse teeninduse ja meeldiva suhtlemise eest.

Pavel

Väga lahe kogemus. Kindlasti soovitan kõikidele!

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta