Proovisõit luksusliku elektriautoga Tesla Model S P85D

5.0 6 tagasisidet

Proovisõit luksusliku elektriautoga Tesla Model S P85D


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

70,00 €

70,00 €

Kirjeldus

Tesla Model S P85D on unikaalne ja innovaatiline sõiduk

Lihtne, kuid võimas elektrimootor annab Teslale enneolematu jõudluse tagades samas ka konkurentsitu stabiilsuse ning keskkonnasõbraliku liiklemise. 

Mida kingitus sisaldab? Sõit algab lühikese sissejuhatusega professionaalse juhi poolt ning auto eripärade tutvustamisega. Seejärel saate juba teie rooli istuda ning autoga ringi sõita ca 30 minutit, instruktori poolt valitud trassil või soovi korral ka teie enda soovitud teid mööda. Sõidu ajal ja peale sõitu on võimalik ennast koos autoga pildistada ning soovi korral on võimalik ka filmimise teenus, mis võimaldab antud sündmus enda jaoks pikemaks ajaks talletada.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

40 minutit.

Osalejad

1 inimene. Juhiga saab kaasa sõita 3 kaasreisijat.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Terve sõidu ajal juhendab sõitjat professionaalne instruktor. Lisaks juhile võivad kaasa sõita 3 kaasreisijat.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tesla Rent

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 6 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Anastassia

Tänan südamest Teslarent meeskonda ägeda elamuse eest. Poeg, kes selle paki kingituseks sai, oli tohutult õnnelik. Pärast sõitu jagus emotsioone ja muljete jagamist poistel pikaks ajaks: kuidas põlved värisesid ja kui mõnusa tunde sõit tekitas. Soovitan kõigile seda unustamatut reisikogemust! Samuti tänan kõiki teie töötajaid ja personaalset soovin tänada Martin Aldurit - korrektse teeninduse ja meeldiva suhtlemise eest.

Pavel

Väga lahe kogemus. Kindlasti soovitan kõikidele!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta