Sõit bobikelgus

0.0 0 tagasisidet

Sõit bobikelgus


Läti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Sõit tõelise bobikelguga!

Teil seisab ees vapustav ja meeldejääv sõit bobikelguga! Tunnetage adrenaliini, mis tekib kihutades allamäge kuni 100 km tunnis! 

Mida elamuskingitus sisaldab? 45-50 sekundiline ekstreemne sõit ehtsa bobikelguga professionaalse bobikelgu instruktori juhtimisel.KINGITUSEST

Asukoht

Läti

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

45 sekundit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel. Hooaeg algab novembrist ja kestab kuni märtsini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Keelatud on tarbida alkoholi või muid meelemürke nii enne tegevust kui ka tegevuse ajal. Keskmine kiirus sõidu jal on 70-100 km/h.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

DavanuServiss.lv

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Kaido

Meeldiv teenindus kohapeal ja elamus ise vägev. Segane oli kingitus.ee poolne organiseerimise osa. Eesti kinkekaart vaja vahetada läti kaardi vastu ja samas kui järgida telefonis automaatika juhiseid siis ei vii need kuhugi.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta