Osalus Estonian Cupi maratoni distantsil

Video
0.0 1 tagasisidet

Osalus Estonian Cupi maratoni distantsil


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

35,00 €

35,00 €

Kirjeldus

Hea kink isale, elukaaslasele või sõbrale, et motiveerida teda värskes õhus liikuma, kaunist Eestimaa loodust avastama ja ühiseid elamusi nautima!

Kes on sinasõbraks saanud jalgrattaga kinnitavad ühest suust - stardilipu tõustes on igapäeva mured ja stress hetkega haihtunud! Hawaii Express Estonian Cup on Eesti maastikurattasari, mis pakub suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna 8 etapil erinevates paikades üle Eesti, Alutaguselt Saaremaani. Rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida Grand Prix, maratoni ja poolmaratoni distantsi vahel ning need, kes võistelda ei taha, saavad looduskauneid radasid nautida nädal enne matkasõidul. Lisaks toimuvad traditsioonilised lastesõidud – Estonian Cup on spordiüritus kogu perele.

Mida kingitus sisaldab?

Kingisaaja saab end ilma täiendava tasuta registreerida osalema ühele Estonian Cupi maratoni distantsil (distants ca 50-70km). Etapid toimuvad Eestimaa erinevates paikades, vaata täpsemalt: www.estoniancup.ee.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Spordiriided.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerumine (1 nädal)! Kohapeal kinkekaardiga registreeruda ei saa!


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Estonian Cup Rattamaratonide sari

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta