Online-kursus "Kuidas saada lahkumineku valust võlusse?"

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Online-kursus "Kuidas saada lahkumineku valust võlusse?"


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

69,00 €

69,00 €

Kirjeldus

Elu on liiga lühike, et olla õnnetu!

Lahkumineku valu on tobe koht, kus olla. Jah, iga lahutus/lahkuminek toob endaga kaasa leinaprotsessi, purunenud unistused ja haiget saanud südame. Kõik need tunded on adekvaatsed ja väärivad tähelepanu.
​Sageli jäävad inimesed aga lõksu. Lõksu nendesse tunnetesse. Sellesse valusse. Enesehaletsusse. Hirmu ja läbikukkumise tundesse. Üksindusse ja kurbusesse.

• Saa lahkuminekuvalust üle vaid 10 päevaga!
• Tee võimas lahkuminekurituaal!
• Õpi olema tänulik ja avatud südamega!
• Harjuta unistamist ja elu nautimist!
Jäta valu seljataha, aja selg sirgu ja mine armastavana elus edasi!

Mida kingitus sisaldab? 


• 10 päeva, iga päev 1 video + harjutus
• 10 päevaga oluliselt parem, kergem ja tugevam tunne!

Kingitus sobib neile, kellel seisab ees lahkuminek või on juba lahku mindud. Ka neile, kes on mingil põhjusel kaotanud hea sõbranna või sõbra- igasugune loobumine sind sügavalt mõjutanud suhtest on raske.

Dalí Karat on õnnekoolitaja, inspiratsioonikõneleja, online-kursuste looja, spirituaalne mentor, mitme raamatu ja omanimelise podcast'i autor. Ta õpetab inimestele õnnelikkust, teadlikku eluviisi ja manifesteerimise kunsti, tehes seda kõike peamiselt läbi online-kursuste, aga ka festivalidel ja ettevõtetes esinemas käies ning paar korda aastas ka retriitidel välismaal.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

10 päeva

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Kursus on eesti keeles.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Dalí Karat

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Ilona

Благодаря курсом начал мечтать и наслаждаться жизнью!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta