Valikuga kinkekaart

Luksuslik ja lõõgastav sõit kodust restorani

Luksuslik ja lõõgastav sõit kodust restorani


Tallinn, Viimsi
2 In.

59,40 € 99 € -40%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
59,40 € -40%
99 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Mercedes-Maybachi elegants ja mugavus muudavad iga sõidu elamuseks

ROLLA eesmärgiks on pakkuda kõrgklassi luksust, mis oleks kättesaadav igale inimesele. ROLLA autopargis on äärmiselt hoolikalt valitud autod, igaüks omamoodi eriline. Võid kindel olla, et teist seesugust autoparki Eestis ei leidu. Kõik masinad on Tallinnas kohapeal olemas ja valmis teenindama kliente üle Euroopa. Autojuhid on ROLLA võtmeisikud. Nemad hoolitsevad parima elamuse ja turvalisuse eest pakkudes esmaklassilist teenindust elamuse algusest kuni lõpuni.

Mida kingitus sisaldab? Tunniajast sõitu kahele Mercedes-Maybachiga Tallinnas, lõppsihtkohaks sinu valitud restoran (kesklinn, südalinn või vanalinn). Sind ja sinu kaaslast võetakse peale soovitud alguskohast (Tallinn, sh Viimsi) ning ühe tunni jooksul saate nautida elamussõitu Tallinna ilusamates kohtades.

Sõidu jooksul paistavad aknast kaunid vaated õhtusele vanalinnale ja lummavale merele, saate kuulata enda eelvalitud muusikat ning nautida toonikuma auto sees, mis läheb kokku teie maitse ja õhtu eesmärgiga (valikus on näiteks elegantne punane või taevasinine).

 

Vali sõiduelamus kingituseks sünnipäevaks või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks mehele või paarile. Lisaks on sõit Mercedes-Maybachiga suurepärane valik, kui soovid korraldada teistsugust ärikohtumist.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Viimsi

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev broneerimine on vajalik.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta