Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Kardisõit LaitseRallyPargis

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Kardisõit LaitseRallyPargis


Hingu küla Kernu vald
1-3 In.

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Rallisõidule lisaks saab LaitseRallyPargis veel ühe suurepärase meelelahutusena sõita karti ja seda aastaringselt!

LaitseRallyPargi kardiraja näol on tegemist 600 m välirajaga, mis on avatud aastaringselt! Olenevalt ilmast on võimalik sõita kas suvekartidega, mida on kokku 10 või talvekartidega ja siis on võimalik korraga rajale lubada 8 sõitjat. Talvetingimustes sõidetakse kas lamell- või siis jää ja lume olemasolul naastrehvidega, mis on külastajate seas veel eriti menukas osutunud! Olenevalt sõitude ja osalejate arvust, on sõidud võimalik korraldada võistlusena, milles soojendussõit, kvalifikatsioonisõit ja kõige lõpus finaal. Kohapeal on võimalik juurde osta auhinnamedal(id) või karikad ning läbi viia auhinnatseremoonia.

Mida kingitus sisaldab? 3 x 8 minutit kardisõitu 600m välirajal. Suvel sõidetakse SODI GT5 kartidega ning talvesõiduks on SODI GT2 kardid.

KINGITUSEST

Asukoht

Hingu küla Kernu vald

Riietus

Kardiraja juurde kuulub ka teenindushoone, milles olemas nii naiste kui meeste riietusruumid. Palume sõitma tulles arvestada riietamisel ilmastikuoludega või siis võtta kaasa vahetusriided!

Kestus

3x8 minutit.

Osalejad

1-3 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kindlasti aeg ette broneerida, sest kardirada võib-olla teinekord pikemalt hõivatud.Teised valikud

Järele proovitud!

Sirli

Hea koht, kus sõpradega mõõtu võtta, olenemata aastaajast.

Oma võistlushimulist poolt saime sõpradega testida välikardirajal. Sõiduks ette nähtud aeg oli täpselt paras selleks, et mitmeid kordi oma tulemust parandada ning üha paremaid aegu välja sõita. Ühise seltskonnana on muidugi alati huvitav ka üritada teistele sõitjatele järele jõuda või nendest koguni mööduda. Ning ühte või teistpidi jätkub elamusest jutustamist ja tulemuste võrdlemist veel pikaks ajaks peale sõitugi. Muidugi on hiljem võimalik läbi viia korralik auhinnatseremoonia, et omavahel parimaid autasustada vastaval poodiumil.
Miks seda elamust kogeda?
• Kardirada on avatud aastaringselt
• Äge elamus sõpradele üksteise proovile panemiseks
• Igaühel on mitu katset enda tulemuse parandamiseks


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Rait

Kõigepealt suured tänud, et pikendasite viiruseteema tõttu kinkekaarti ja tervelt aasta! Käisime kartidega sõitmas, aga paraku sadas, nii et saime läbimärjaks :) Aga kogemuse võrra rikkam jälle. Üldiselt jäime rahule küll, aga Laitse rallipargile soovitaks küll asjalikud viidad sissepääsu juurde panna. Õhtupoole läksime ja kui esimest korda minna, ei tea küll kuhu minna. Sissepääsu juures oleks nagu kassa, aga sees polnud kedagi, uksed lukus. Helistades alles juhendati edasi ja sealt pidi hoopis kaugele minema kardiraja juurde.

Laura

Super koht, kus aega veeta ja sõbrad proovile panna! Üllatav oli, kui hea tulemuse eest kingituse kaasa sai :)

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta