Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Haarav lasermäng grupile

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Haarav lasermäng grupile


Tallinn
1-10 In.

50 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
50 €

Haarav lasermäng grupile Tallinna kõige uuemas mängusaalis

Meelelahutuskeskus FK Arena on kõige lahedam koht Viimsis, mis pakub põnevat tegevust kõigile - nii lastele kui täiskasvanutele. Keskusest leiab suure ja avara Laser Tag mänguväljaku, mis ootab kõige moodsama varustusega. Liigendatud ja paljude labürintidega mitmel tasandil mängusaalis tunned end tõelise kangelasena, kes laserrelvaga oma vaenlasi taga ajab. Kasutada saab erinevaid mängustrateegiad, tossu ja valgusefekte. Mäng sobib alates kooliealistest kuni täiskasvanuteni. Igale oma lahingülesanne ja eesmärk ning mängulusti on piisavalt. Lasermängu mängimiseks ei ole vaja spetsiaalset riietust ega jalanõusid, mäng ei määri riideid ega sõltu ilmaoludest.

Mida kingitus sisaldab? 20-minutilist ülipõnevat ja adrenaliinirikast laserlahingut kümnele inimesele. Mängu lõppedes saad tulemuslehe, mille abil hinnata oma tegevust mänguväljakul.KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

20 minutit.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tegemist on eelkõige laste  meelelahutusega, kuid sobib ka täiskasvanutele.Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )


Teised valikud

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta