Ekstreemne Servakõnd ehk Walk On The Edge (kahele)

Järele proovitud!
0.0 1 tagasisidet

Ekstreemne Servakõnd ehk Walk On The Edge (kahele)


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

78,00 €

78,00 €

Kirjeldus

Tõeline väljakutse adrenaliinijanustele!

Walk On The Edge ehk Servakõnd toimub teletorni 22 korruse vaateplatvormi katuse serval. 175 meetri kõrgusel saab täisringi ümber torni käia ning nautida võrratut vaadet. Allpool laiuvad metsad, taamal Tallinna vanalinn ning Läänemeri oma majesteetlikus hiilguses.

Mida kingitus sisaldab?Servakõnni kestus on kuni 30 minutit, mille jooksul tehakse osalejatest pilte, mida nad saavad soovi korral tasuta oma e-mailile tellida ja sõpradega jagada. Kõik osalejad kinnitatakse atraktsiooni külge turvarakmetega.

Ainulaadne atraktsioon Baltimaades ja Põhja-Euroopas!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

30 minutit.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Lisainfo: www.teletorn.ee. Kingitus sisaldab ka Teletorni sissepääsupiletit. Enne kõndi on vajalik kohapeal allkirjastada vastutusleping. Servakõnd toimub lähtuvalt ilmastikutingimustest! Kaalupiirang 34-140 kg. Vanus vähemalt 13 a. Alla 17 aastastel vajalik vanema kirjalik luba.  Vajalik eelnev broneerimine.

Tähelepanu! Alates 9.08.2021 tuleb Teletorni külastamiseks esitada tõend nakkusohutuse kohta: vaktsineerimissertifikaat, tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud negatiivne COVID-19 test või antigeenitest. Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea esialgu tõendama alla 18-aastased inimesed.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Tallinna Teletorn

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Kadri
Kadri

175 meetri kõrgusel (hullumaja!)
Enne servakõnnile minekut tasub kindlasti ilmateadet vaadata. Selge ilmaga on vaade parim ja seda on raske lausa sõnadesse panna. Lihtsalt ilus! Servakõnnil saime ennast testida täpselt oma taluvuse ja julguse piirides. Kes kõlgutas jalgu üle ääre või kes otsustas siiski päris äärest turvalisse kaugusesse jääda? Kõigile oli see igatahes ühtmoodi meeldejääv kogemus!

Miks seda elamust kogeda?

  • elamus sobib kõigile: ka neile kes kõrgustesse vabatahtlikult ei roni
  • servakõnni piletiga saad ka teletornis niisama ringi vaadata
  • võrratud vaated Tallinna linnale


Kliendid on öelnud

Mari-Liis Käär

Väga äge oli, arvasin, et kardan hullult, aga ma ei kartnud absoluutselt, mega vaade oli! :)

Nadežda Hovanskaja

Suurepärane

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta