Valikuga kinkekaart

Driftivõistlus sõpruskonnale

Driftivõistlus sõpruskonnale


Tallinn
2-8 In.

180 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
180 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Adrenaliinisüst sõpradega driftikeskuses

DriftBandits on driftikeskus, kus igaüks saab külg ees kihutamist nautida. Driftimiseks on keskuses kolmerattalised Drift Trike-d, mille juhtimiseks ei ole vaja eriväljaõpet - "külg ees" sõitmine toimub väikesel kiirusel ning oskus tuleb kergelt. 

Driftivõistlus algab soojendusega, kus iga osaleja saab sõita 8 minutit. Seejärel saab stardi tandemvõistlus, kus kaks võistlejat (eelnevalt välja loositud paarid) läbivad raja üheaegselt. Parim selgitatakse välja kahe võistluse, ees- ja järelsõidu, tulemusena.

Paarisdrift nõuab võistlejatelt head pingetaluvust. Ouline on saavutada parim libisemisnurk ja kiirus. Tagumine juht üritab sõita alati võimalikult lähedal eessõitjale, eessõitja omakorda püüab tagumisel eest ära sõita. Esimese sõidu eest määrab kohtunik punktid paremale sõitjale. Rajalt välja sõitmine või spinni tegemine tähendab kaotust, skooriks jääb 10:0. Kui paremust on raske määrata, jääb sõit viiki ning punktiseis on 5:5. Seejärel vahetatakse kohad ning sõidetakse rajalõik uuesti läbi. Kahe sõidu järel enim punkte teeninud osaleja läheb järgmisse ringi. Driftivõistluse võitja selgub finaalvoorus, kus vastamisi on kaks veel kaotamata juhti.


Mida kingitus sisaldab?

• Tandemvõistlust kaheksale
• Peoruumi kasutust

 

DriftBandits elamus on suurepäraseks kingituseks näiteks abikaasale või vennale ning igale kiirust armastavale inimesele. Driftikeskuses saab korraldada ka ägeda sünnipäevapeo või poissmeeste õhtu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

2-8 osalejat

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Sõitja peab olema vähemalt 140 cm pikk.

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Sõbrale soovitatud (1)
Martti

Superäge teenindaja ja kogemus. Kindlasti soovitan kõigile!

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta