Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Sõbrapäeva kingitused mehele

Kas sinu elus on härra, kellele otsid sobivat sõbrapäeva kingitust, mis oleks eriline ja lööks ta pahviks? Olgu tegemist siis abikaasa, peigmehe, silmarõõmu või lihtsalt hea sõbraga. Tahaksid talle kinkida enneolematut maitseelamust, adrenaliinilaksu või minna koos puhkama ja akusid laadima? Sel juhul oled õiges kohas, sest Kingitus.ee sõbrapäeva kingitused mehele garanteerivad suurima wow-efekti!

Kusjuures, meilt leiad kingituse ka isadepäevaks , poissmeeste õhtuks  ja sünnipäevaks !

 

Vali vaade
Tulemused: 489
Vaadatud 60 - 489

Sõbrapäeva kingitused mehele

Sellest hetkest, kui kalendrisse lööb ette veebruar, hakkab paljude naiste peas kumisema küsimus: "Mida talle sel aastal kinkida ja kuidas trumbata üle eelmisel aastal tehtud kingitus?" Siin on sulle natuke abistavaid numbreid. Ligikaudu pooled kingisaajad eelistavad kingituseks saada elamusi, näiteks teatri-, kino-, või mõne kontserdipileti. Paraku on tõsiasjaks saanud ka see, et sõbrapäeva seostatakse üha enam kommertspühaga, mattes selle päeva tõelise mõtte vaikselt maha. Samas leiavad inimesed ka, et pigem jätaks kingi juba ostmata, kui valiks mõne asjakese, mis leiaks end varem või hiljem prügikastist. Kuid mis on sõbrapäeva mõte, mida tuleks sel päeval silmas pidada? See on päev, mis on pühendatud armastusele, nii romantilistele kui ka tavasuhetele. Tähtis pole kingituse väärtus, küll aga selle mõte ja teostus.

Meile, eestlastele, käib tunnete näitamine küllaltki lepase reega, mis teeb murelikuks tundeavalduste pärast. Kui mitte sõbrapäeval, siis millal veel? Uuringud näitavad et ligikaudu 60% meestest avaldab esimesena armastust. Ole enda meesinimese üle tänulik, kingi talle midagi, mida ta väärib! Kingitus.ee valikust leiad igat tüüpi mehele midagi, mis annaks talle kustumatu mälestuse. On oluline üksteist meeles pidada, miks mitte kasutada selleks mõeldud sõbrapäeva ja meie kingivalikust ühte ägedat elamuskingitust. Võib-olla täidad isegi ühe ta salajastest soovidest? Küll aga võib järgmise aasta kingiga tükk tegemist tulla, sest säärast kogemust on raske üle trumbata!

Mida kinkida oma mehele sõbrapäevaks?

Mida soovivad mehed sõbrapäevaks? See on küsimus, mis paneb veebruari lähenedes paljud naised “aju ragistama”.

Parim kingitus mehele sõbrapäevaks on elamus. Elamuskingituse valimine on suurepärane viis tunnustamaks ja tähistamaks mehi nende eripäras ja panuses. Elamuskingitused pakuvad meeldejäävaid kogemusi, mis rikastavad saaja elu ja pakuvad midagi enamat kui tavalised materiaalsed kingitused. Enne ostu tasub mõelda, millised on mehe eelistused, huvid ja lapsepõlve unistused. Mehe jaoks, kes armastab kiirust, võib olla kardisõit või ringraja ralli just talle sobiv kingitus. Sportlikku meest lõõgastab spordimassaaž, adrenaliinisõpra langevarjuhüpe ning seltskondlikku aeg sõpradega bowlingut mängides. Romantiline mees naudib kuumaõhupallilendu või hõrku õhtusööki koos kallimaga mõnusas restoranis.

Kui sa ei tea, mida meie laiast valikust kinkida, siis kingi mehele sõbrapäevaks kingitus.ee kinkekaart. Kinkekaart annab kingisaajale võimaluse enda kingitus ise välja valida ning sul pole vaja muretseda õige valiku tegemise pärast. Kinkekaart on hea valik, sest elamuskingitus kingib emotsioone, mälestusi ja uusi kogemusi! Kinkekaardiga garanteerid oma mehele erilised hetked!

Praktiline valentinipäeva kingitus mehele - vaata meie soovitusi

Elamuskingitused ei ole ainult adrenaliinisõltlastele ja igapäevaelust põgenejatele. Kingitus.ee pakkumiste hulgast leiab ka mitmeid praktilisi kingitusi. Me pakume põnevaid kursusi, huvitavaid degusteerimisi ja uudseid töötubasid. Need elamused ei paku ainult emotsioone, lõbu ja unustamatuid mälestusi, vaid annavad ka uusi teadmisi ja oskusi. Praktiline valentinipäeva kingitus mehele on hea valik neile, kes teavad saaja huvisid ja kirgi. Meie pakkumiste hulgast leiab kindlasti just selle, mis on nagu loodud sinu lähedast silmas pidades. Valides oma mehele praktilise elamuskingituse, aitad tal oma unistusi teoks teha ning lased tal kohtuda sarnaste huvidega inimestega. Aga eelkõige on see võimalus teha oma abikaasale, sõbrale, kolleegile või partnerile tõeliselt meeldejääv sõbrapäeva kingitus. Kokkuvõttes on elamuskingitus praktiline ja ainulaadne viis näidata mehele, kui palju ta sulle tähendab. Ära raiska aega traditsiooniliste kingituste otsimisele - vali elamuskingitus ja tee sõbrapäevast unustamatu kogemus!

Huvitavad sõbrapäeva kingituste ideed mehele

Miks peaksid sõbrapäeval leppima traditsioonilise kingitusega, kui selle asemel on võimalik kinkida unustamatu elamus? Kingitus.ee pakub laias valikus põnevaid sõbrapäeva kingiideid meestele. Tutvu allpool toodud ideedega ja üllata oma kallimat või sõpra uue ja originaalse kingitusega!


1. Õlletehase külastus - õllesõbra unistus
Kui su abikaasa on õllesõber, siis mis võiks olla veel parem viis tähistamaks sõbrapäeva kui õlletehase külastus? Anna talle võimalus tutvuda õlle valmistamise protsessiga, maitsta erinevaid kvaliteetõllesid ja saada eksklusiivne ülevaade õllekultuurist. Õllekultuuri avasturetk pakub võimalust sukelduda põneva õllemaailma sügavustesse.

2. Adrenaliinilaks superauto roolis
Sõit Ferrari või Lamborghiniga annab võimaluse täita oma lapsepõlve unistusi ning tunda enda all tõelist võimsust. Ferrari ei jäta kedagi külmaks ning Lamborghini luksuslik disain ja võimas mootor garanteerivad unikaalse emotsiooni ja sõiduelamuse. Annus adrenaliini ja mälestused paljudeks aastateks on garanteeritud!

3. Lõõgastav spaapakett kahele
Sõbrapäev on ideaalne aeg kinkimaks mehele lõõgastava spaapaketi. Koos saunu, basseine, mullivanne ja kümblustünne nautides saab unustada argipäeva kiiruse ning pühendada aega vaid teineteisele. See on ideaalne viis oma armastuse tähistamiseks.

4. Vinge kardisõit
Kardisõit pakub nii sõidunaudingut kui ka adrenaliini. FK Keskus Välikardirada on 730 m pikkune, laiade kurvide ja mitme sirgega. Võimsad Alpha kardid võimaldavad muljetavaldavat kiirendust sirgetel ning raja laius kurvides võimaldab sooritada meisterlikke möödasõite.

5. Uskumatu lend Flyboardiga
Flyboard annab võimaluse lennata kui Superman, sukelduda kui delfiin või tõusta veest kui rakett. Flyboardiga saab tõusta kuni 12 meetri kõrgusele, teha uskumatuid akrobaatilisi trikke, mis poleks kuival maal võimalikud, või lihtsalt lennelda vee kohal.

6. Laskmine käsirelvadest
Paljud mehed naudivad võimalust käsirelvadest lasta. Tondi lasketiiru laskmispakett “Meeste eri” võimaldab professionaalse juhendamise toel proovida erinevaid tulirelvi.

7. Algteadmised sepakunstist
Üllatavaks sõbrapäeva kingituseks meesterahvale on sepakunst algajatele. Sepatöö algus on juba aastatuhandeid tagasi, mil inimene õppis kasutama erinevaid metalle. Individuaalne sepatöö kursus, avab võimaluse tutvuda sepistamise algtõdede ja oskustega ning sepistada oma kätega valmis üks enda poolt valitud ese. Selline kingitus annab võimaluse omandada uus ja põnev oskus kogu eluks.


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18