Aroomi Puudutuse teraapia

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1 In.

35 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Tule ja lõõgastu argipäeva muredest

Aroma Touch ehk Aroomi Puudutuse teraapia on kaheksa erineva, hoolikalt valitud dōTERRA eeterliku õli peale kandmise meetod, puudutuse abil. Õlid kantakse aeglaste, pehmete, paitavate liigutustega seljale, kaelale, jalgadele. Sellel on väga sügav, kogu organismi puhastav ja lõdvestav toime, mõjudes toetavalt immuunsüsteemile ning kogu organismile. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos imeliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse. Sel moel saab tuge autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja taastub keha tasakaal (homöostaas).

dōTERRA (CPTG- Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud. 

Mida kingitus sisaldab? 60 minutit mõnusat aroomiteraapiat koos õrna massaažiga, kus tunned lõõgastust üle terve keha. Teraapia käigus saavad õliseks ka juuksed. 


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine!


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta