Lõõgastav ja tervendav floatingu seanss

Järele proovitud!
5.0 7 tagasisidet

Lõõgastav ja tervendav floatingu seanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

42,00 €

42,00 €

Kirjeldus

Täiesti omalaadne kogemus segamatuks lõõgastumiseks ja enda leidmiseks

Floating on rahustav soolveega täidetud vann, milles inimene lesib. See on pime ja vaikne kamber, kus tunnetatav piir vee ja õhu vahel kaob ning inimesel on võimalus segamatult lõõgastuda, saamaks iseendaga parema kontakti. Floating aitab saavutada suuremat heaolu ja lõdvestust, paremat und ning suurenenud loovust. Samuti on sellest abi peavalu, pinge, stressi, ärevuse ja kõrge vererõhu korral. Floating on heaks täienduseks psühhoteraapiale ning aitab selgroo- või kaelavigastusega patsiente.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab ühte floatingu seanssi.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Rätikuid saab laenutada kohapealt.

Kaasa võib võtta pesemise asjad.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Floating

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 7 tagasisidet

Järele proovitud!

Liis
Liis

Super lõõgastus pärast väsitavat tööpäeva!
Floatingust juba igaühel aimu ei ole ja seda enam oli mul ahvatlus suur seda omal nahal proovima minna. Kui tavapärane vaste floatingule on soolveevann, siis võib seda veel nimetada ka valgus- ja helikindlaks vanniks või anumaks, kus inimene hõljub pimeduses. Tagantjärgi silmad kinni pannes ja meenutades oli see tõepoolest pime ja vaikne kamber, kus tunnetatav piir vee ja õhu vahel kadus ning mul oli võimalus segamatult lõõgastuda, võib isegi öelda, et saavutasin iseendaga täieliku kontakti. Tunne oli nagu astronaudil orbiidil hõljudes. Mis protsessid täpselt konkreetse inimese puhul seal toimuvad on raske öelda. Mina näiteks jäin kohe esimestel minutitel magama, kuid minu teadvus jäi täiesti selgeks, ja nii juhtubki.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • isegi kui sind ei vaeva mingi häda või sul ei ole küljes mingit haigust, siis hea lõõgastus on 100%-selt garanteeritud!
  • floating aitab saavutada suuremat heaolu ja lõdvestust, paremat und ning suurenenud loovust
  • floatingust on abi ka peavalu, pinge, stressi, ärevuse ja kõrge vererõhu korra


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Johann

Super!

Sintija

Meeldiv vastuvõtt! Tore, soe ja viisakas.

LU

Floatingu seanss oli suurepärane viis lõdvestuda ja ajataju kaotada - tunda end kui emaüsas. Soovitan seda kogemust kõigile, kuid eriti vast neile, kellel stress üle pea hakkab kasvama. Aitäh! :)

Lea Pullerits

Oli tore ja lõõgastav!

Kristin

Mõnus vastuvõtt. Esmalaadne kogemus minu jaoks. Alguses oli küll huvitav, et millega tegemist, aga harjusin ära ning jõudsin ikkagi lõõgastumiseni :D Meeldis!

Vaadatud 5 - 18

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta