Osalus viiel inglise keele klubi kokkusaamisel

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Osalus viiel inglise keele klubi kokkusaamisel


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Harjuta oma inglise keelt

Inglise keele klubi iganädalased kokkusaamised Tallinnas, Ragu kohvikus, on mõeldud igale huvilisele, kes soovib arendada oma keeleoskust mõnusas keskkonnas. Iga kokkusaamine kestab 120 minutit, mille jooksul osalejad räägivad, arutlevad ja naljatlevad nautides samal ajal tassikest külma või sooja jooki. Klubi kohtumised on jagatud 15-20-minutilisteks ringideks, kus igas voorus on osalejal uus vestluskaaslane ja ülesanne, näiteks lauamängu mängimine, erinevate teemade üle arutlemine, mõne loo jutustamine, probleemile lahenduse leidmine jne.

Mida kingitus sisaldab? Osalust viiel inglise keele klubi kokkutulekul.

Osalus inglise keele klubi kokkusaamisel on ideaalne kingitus lähedasele, kelle sooviks on arendada keeleoskust, avardada oma maailmapilti ning kohtuda uute inimestega. Elamus on hea kingiidee tulevasele koolilõpetajale!

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

5 korda

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Elamus on sobilik inglise keele õppijatele alates 16. eluaastast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kalita Language Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta