Nostalgiapakett "Sõit Volgaga"

0.0 0 tagasisidet

Nostalgiapakett "Sõit Volgaga"


Tallinn, Pärnu, Tartu
3 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

166,00 €

166,00 €

Kirjeldus

Tõeline nostalgia!

Tegemist on autoga Gaz 24, mille tootmisaasta on 1981. Sõidusoovija peab kindlasti arvestama sellega, et alati on autol oma sohver. Auto puhul tuleb alati ka arvestada asjaga, et tegu on vanatehnikaga, mis vahest lakkab töötamast ilma näilise põhjuseta. Kindlasti ei tehta seda meelega, kui just ei tellita, samas teistpidi teeb see ka sõidu huvitavamaks ja annab selle auto tunde vahetumalt edasi ning kindlasti on pikkade aastate pärast mida mäletada.

 

Mida kingitus sisaldab? Pakett sisaldab sõit kuni 3 tundi ning 300 km. Sõidu lõppedes saab nostalgialembene seltskond endale temaatilise kinkekorvi koos hea ja paremaga meenutades neid kauneid aegu.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Pärnu, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1-3 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Kilomeetri tasu hakkab lugema sellest hetkest, kui auto hakkab sõitma, kas Jüri alevikust. Kange alkoholi tarbimine on sõidukis keelatud, lahjema alkoholi tarbimine on vaja kooskõlastada sohvriga.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Sohver

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta