Lõunapaus inglise keeles

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Lõunapaus inglise keeles


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

75,00 €

75,00 €

Kirjeldus

Vestlus inglise keeles mõnusas kohvikus

"Lõunapaus inglise keeles" on elamus, mille jooksul arendad sa oma suhtlemis- ja keeleoskust. Sind ootab 90-minutiline mõnus vestlus inglise keeles Kalita Language Studio õpetajaga. Teemad, mille üle arutlete, saate vestluskaaslasega ise kokku leppida. Lõunapausi toimumiskohaks on Ragu Kohvik Tallinna kesklinnas.

Mida kingitus sisaldab? 90-minutilist vestlust inglise keeles. Toit ja joogid lisatasu eest.

Kalita Language Studio eesmärgiks on luua rahulik, turvaline, hubane ja mugav atmosfäär, kus end vabalt tunda ja saada uusi teadmisi. Pole kiirustamist, stressi ega üleliigset survet, stuudios ootab ees meeldiv seltskond ning mõnus suhtlus. Kalita Language Studio pakub vene ja inglise keeleõppeprogramme nii rühma kui ka individuaaltundide näol. Stuudio õpetajad armastavad oma tööd, nad on ise huvitavad persoonid, kellega on põnev jutustada ning kõigil neil on olemas õpetamiseks vastavad kraadid ja rahvusvahelised sertifikaadid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Elamus on sobilik inglise keele õppijatele alates 25. eluaastast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kalita Language Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta