Sõbrapäeva kingitused mehele

Kas sinu elus on härra, kellele otsid sobivat sõbrapäeva kingitust, mis oleks eriline ja lööks ta pahviks? Olgu tegemist siis abikaasa, peigmehe, silmarõõmu või lihtsalt hea sõbraga. Tahaksid talle kinkida enneolematut maitseelamust, adrenaliinilaksu või minna koos puhkama ja akusid laadima? Sel juhul oled õiges kohas, sest Kingitus.ee sõbrapäeva kingitused mehele garanteerivad suurima wow-efekti!

Kusjuures, meilt leiad kingituse ka isadepäevaks , poissmeeste õhtuks  ja sünnipäevaks !

 

Vali vaade
Tulemused: 451
Vaadatud 60 - 451

Sõbrapäeva kingitused mehele

Sellest hetkest, kui kalendrisse lööb ette veebruar, hakkab paljude naiste peas kumisema küsimus: "Mida talle sel aastal kinkida ja kuidas trumbata üle eelmisel aastal tehtud kingitus?" Siin on sulle natuke abistavaid numbreid. Ligikaudu pooled kingisaajad eelistavad kingituseks saada elamusi, näiteks teatri-, kino-, või mõne kontserdipileti. Paraku on tõsiasjaks saanud ka see, et sõbrapäeva seostatakse üha enam kommertspühaga, mattes selle päeva tõelise mõtte vaikselt maha. Samas leiavad inimesed ka, et pigem jätaks kingi juba ostmata, kui valiks mõne asjakese, mis leiaks end varem või hiljem prügikastist. Kuid mis on sõbrapäeva mõte, mida tuleks sel päeval silmas pidada? See on päev, mis on pühendatud armastusele, nii romantilistele kui ka tavasuhetele. Tähtis pole kingituse väärtus, küll aga selle mõte ja teostus.

Meile, eestlastele, käib tunnete näitamine küllaltki lepase reega, mis teeb murelikuks tundeavalduste pärast. Kui mitte sõbrapäeval, siis millal veel? Uuringud näitavad et ligikaudu 60% meestest avaldab esimesena armastust. Ole enda meesinimese üle tänulik, kingi talle midagi, mida ta väärib! Kingitus.ee valikust leiad igat tüüpi mehele midagi, mis annaks talle kustumatu mälestuse. On oluline üksteist meeles pidada, miks mitte kasutada selleks mõeldud sõbrapäeva ja meie kingivalikust ühte ägedat elamuskingitust. Võib-olla täidad isegi ühe ta salajastest soovidest? Küll aga võib järgmise aasta kingiga tükk tegemist tulla, sest säärast kogemust on raske üle trumbata!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lisatud ostukorvi