Liviko tehasetuur + kokteilikoolitus kahele

5.0 1 tagasisidet

Liviko tehasetuur + kokteilikoolitus kahele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

100,00 €

100,00 €

Kirjeldus

Liviko tehasetuur koos kokteilikoolitusega

Liviko tehasetuur viib sind ringkäigule 1898. aastal avatud tehasesse, kus sul avaneb haruldane võimalus tutvuda töötava tootmisega, külastada interaktiivset muuseumi ning näha, kuidas jookide valmistamine päriselt käib alates tooraine valikust kuni pudelisse villimiseni.
Liviko Joogiakadeemia kokteilikoolitusel saad täiendada oma joogialaseid teadmisi Liviko tunnustatud brand ambassador’ide juhendamisel. Koolituse käigus saavad osalejad ka ise kätt proovida kokteilide valmistamisel. Liviko on pühendunud teadliku ja mõistliku joogikultuuri edendamisele.
Liviko Distillery korraldab ka privaatseid ekskursioone ja erinevaid koolitusi. Nende juurde võid minna oma seltskonnaga ekskursioonile, tähistada mõnda tähtpäeva, korraldada meeskonnaüritust või strateegiapäeva ning Liviko poolt pakutakse sinu üritusele lisandväärtust tehasetuuri või sulle sobiva koolituse näol.

Mida kingitus sisaldab? 


• Tehase ekskursiooni ning interaktiivse muuseumi külastust
• Kokteilikoolitust Liviko Joogiakadeemias
• Soodustust Liviko esinduspoes

Kingitus sobib kõigile täiskasvanud inimestele, kellel on huvi näha, kuidas kohtub ajalugu ning tänapäevane tootmine ja kuidas valmivad mitmed legendaarsed tooted. Vägagi meelelahutuslik kokteilikoolitus annab põhjaliku ülevaate kokteilimaailmast ning õpetab lihtsate vahenditega imelisi kokteile valmistama.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

3-3,5 tundi

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Üritus toimub juhul kui registreerub minimaalselt 6 inimest. Ürituse ärajäämisel saab endale valida uue kuupäeva ürituste kalendrist.

Kõik osalejad peavad olema vähemalt 18-aastased.
Kogunemine Masina 11 fuajees (uks on tähistatud kahe Liviko lipuga). Hilinejad ekskursioonile ei pääse.
Lisainfo: livikodistillery@liviko.ee


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Liviko Distillery

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Renate

Liviko tuur koos kokteilikoolitusega oli väga põnev ja meeldejääv elamus. Tuuri läbi viija oli tore neiu, kes rääkis põnevaid lugusid ja tutvustas Liviko toodete salapärast elu. Samas majas olev muuseum oli moderne ja interaktiivne. Sellele järgnenud koolitus oli väga põhjalik maitserännak. Kokteilikoolitus oli äärmiselt huvitav ja meelelahutuslik kogemus.

Soovitame vaadata ka: