Valikuga kinkekaart

Veini ja toidu kokkusobitamine- põhireeglid

Veini ja toidu kokkusobitamine- põhireeglid


Tallinn, Tartu
1 In.

48 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
48 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Veini- ja toidumaitsete parimad kombinatsioonid

Kursuse käigus saab selgeks põhireeglid lihatoodete, juustude, mereandide ja dessertide sobitamisel veiniga, tradistiooniliste veinimaade veini ja traditsiooniliste roogade kokkusobitamisest.

Maitsete kokkusobitamine on teema mis võib valmistada nii peavalu, kui vastupidi: pakkuda täiuslikke, nautimisväärseid elamusi. Veini kolm põhilist maitsetunnust tuleb kokku panna toidutoote ainuomase iseloomuga, lisaks veel arvestda nende maitsetega mis roale kokkamise ajal lisati. See on nagu maitse-puzzle kokkuladumine.

Kohtumiseni!

Mida kingitus sisaldab? Degustatsiooni õhtul ootab külalisi ees maitsmisterohke tegevus, laual on ootel kuus erinevat toidumaitset või minirooga mis tuleb õhtu jooksul ükshaaval kokku sobitada kuue erineva veiniga.Veinide ja toidumaitsete hindamiseks täidetakse ära kaks lihtsat tabelit ning pannakse kõikide arvamusest kokku kasuliku kokkuvõtte. Degustatsiooni saab võtta koolitusena mis toob välja veini- ja toidumaitsete parimad kombinatsioonid või ka targa meelelahutusena milles osalemine on uus ja huvitav.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang veiniõhtule on 18 eluaastat. NB! Veinikursused toimuvad kindlatel kuupäevadel. Veiniõhtuid ei toimu juuni-juuli. Kursused toimuvad eesti keeles, aeg- ajalt ka vene keeles, kui grupp täitub. Inglise keeles vastavalt soovileTeised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta