Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Meriforelli püük paadist

0.0 0 tagasisidet

Meriforelli püük paadist


Harjumaa
1-3 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

500,00 €

500,00 €

Kirjeldus

Püügipäev meriforelli püüdes - põnev kalastusretk

Meriforell on nagu ükssarvik, mille püüdmise võimalikkusest Eesti rannikumerest teavad vaid vähesed ning veelgi väiksem hulk inimesi on seda kala ise merest tabanud ning käega katsunud. Meriforelli minnakse püüdma spetsiaalselt selle kala püügiks mõeldud kalastuskaatrist, mis on piisavalt võimas, et viia kalale kolm püüdjat ja kapteni. Paadil on selline ohutuskategooria, et sellega võiks sõita lausa üle mere Soome. Püügipäeval on võimalus kohata ohtralt veelinde (pardid, aulid, luiged jne), haruldus ei ole ka näha paadi ümbruses või lausa kõrval ujuvaid hülgeid ning taamal kividel logelevaid saarmaid. Lisaks sellele avanevad merel idüllilised vaated meie puutumata loodusele ja erinevatele väikesaartele.

Mida kingitus sisaldab? Kalastusreis sisaldab püügivarustust, transporti Tallinnast püügikohta, kalastusgiidi, kütust, riietust, soojasid jalanõusid, toitlustust (soe söök), jooke (kohv/tee/karastusjoogid)- kõike, mida vaja sellise retke nautimiseks merel. 

Kalapüük sobib nii vanematele kui ka noorematele kalastamise huvilistele. Eelnev kalastuskogemus ei ole vajalik.

KINGITUSEST

Asukoht

Harjumaa

Riietus

Tuule ja veekindel riietus.

Kestvus

8 tundi

Osalejad

1-3 inimest.

Ilm

Aprill - mai. Septembri keskpaik - detsember. Ebasoodsate ilmastikutingimuste korral (torm, tuisk, tugev vihmasadu) võidakse üritus edasi lükata.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Paadireisi asukoht valitakse vastavalt klientide soovile ning ilmastikuoludele (Tallinna raadiuses 100 km, harvem kliendi soovil Hiiumaa/Saaremaa).


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Fishing Estonia

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: