Kingitused Lätis

Kas sa soovid pisikest puhkust kodust eemal? Kas sa mõtled, mida põnevat võiks näiteks Lätis teha? Või otsid hoopis kingitust, mida saaks meie lõunanaabrite juures kogeda? Oleme kokku kogunud huvitavad ning lõõgastavad elamused, mida just Lätis nautida!

Läti on optimaalses kauguses, et võtta aeg vabaks ning puhata kodust veidike kaugemal.Kui siit kategooriast endale sobivat ei leidnud, kuid tahaksid siiski Eesti naabrite juures puhata, siis vaata ka kingitused Leedus ja kingitused Poolas kategooriat!

Vali vaade
Tulemused: 12

Kingitused Lätis

Eestlaste seas levib jutt nagu lätlastel oleks kuus varvast, aga tegelikult on neil täpselt sama palju varbaid nagu meil endil. Kusjuures, muinasajal oli lätlasi peaaegu sama palju kui eestlasi ning me oleme ka paljudes ühingutes koos kirjas. Ka neil on vabaõhumuuseum ja palju rohelust!Kes meist siis ei teaks vähemalt ühte läti keelset sõna?-Saldejums. Läti on meile väga lähedal ja suurepärane koht puhkamiseks, et veeta nädalavahetus näiteks Riias, kus on ka imeline vanalinn. Meie lõunanaabrite juures on eestlaste jaoks ääretult populaarseks saanud Jurmala oma kauni ranna ning loomulikult kõige põnevamaga- veepargiga.

Seal on ka köisraudtee ning imeline loomaaed, mida peab kindlasti külastama, kui juba Lätti sõita. Kas teadsid, et Läti rahvuslilleks on karikakar, ka teksariie tuleb just nimelt Lätist ning et meie lõunanaabritel on kentsakas muuseum, mis on pühendatud maailma suurimale valetajale? Läti on küll pisike nagu meie Eesti, kuid armas koht, kus puhata ja lõõgastuda. Lätis on imeline arhitektuur ning palju rohelust ja võrratud liivarannad.Kingi elamus, mis toob palju avastamisrõõmu ning väikest eemalolekut rutiinist!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18