Kalastusretk koos jõeäärse majutusega Glamping telkhotellis või Kaluritoas

5.0 1 tagasisidet

Kalastusretk koos jõeäärse majutusega Glamping telkhotellis või Kaluritoas


Pärnumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

175,00 €

175,00 €

Kirjeldus

Milline kogemus on meeldejäävaim või maagilisem, kui magada väljas tähtede all Fishing Village Glamping telkhotellis või Kaluritoas ning hommikul hüpata paati ja minna kalale? See on koht, kus saab luua mõnusaid hetki, mida oma sõprade, pere või lähedastega hiljem meenutada.

Glamping on tulnud kahe vastandliku sõna – glamuurne ja telkimine (glamour ja camping) kokkupanekust. Ruumikad telgid on stiilselt kujundatud hotellitoad, kus on pehmed padjad, madratsid, soe tekk, soojapuhur, laud ning mõnus terrass vaatega jõele või tiigile. Teine võimalus on ööbida omanäolises Kaluritoas, mis asub Kalurionni teisel korrusel. See asub samuti kohe jõe ääres ja istudes pisikesel terrassil saab nautida imelisi vaateid jõele. Kaluritoal on põrandapinda 12 m2, WC ja dušš asuvad eraldi hones 50m kaugusel. Hommikukohv Kaluritoas, hopsti paati ja kalale
või hoopiski esmalt värskendav hommikuujumine meie ujuvsillalt ...
Kuid see pole veel kõik, teid ootab võrratu kalapüügipäev ja kohtumine kogenud kalastusgiidiga, kes annab enne vee peale minekut lühikese ülevaate kalapüügivarustusest ja selle kasutamist ning kaladest, mida püüdma hakkate. Edasi lähete juba iseseisvalt mootorpaadiga jõele. Te pea muretsema kui varasem kogemus kalavetel puudub, anname kohapeal nii kalastuse ABC kui paadisõidu juhised. See on võimalus saada uus võrratu kogemus ja veeta imeline päev looduses. Teist kõikidest saavad ägedad kalamehed ja kalanaised!

Maist septembrini on avatud sadamakohvik maitsvate toitude ja mõnusate kokteilidega. Kohapeal on olemas grillimisvõimalus. Ette on võimalik tellida buffee-hommikusöök või hommikusöögipakk kui lähete
varavalges kalale.
Konks näppu ja edu oma “elukala” püüdmisel.

Mida kingitus sisaldab?

- Majutus üheks ööks jõeäärses standard glamping telgis või kaluritoas
- 6 tundi kalapüüki Sauga ja Pärnu jõel
- Kogenud kalastusgiidi nõuanded
- Paat Nordline 42 või Kiili 440 (paadimootor 2,5 hj), kütus
- 2 x spinningkomplekt koos varulandiga, ridvahoidjad, kahv
- D-klassi päästevarustus
- Harrastuspüügiõigus kahele 24-ks tunniks
- Lisatasu eest on võimalik rentida võimsama mootoriga ja suuremat paati


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnumaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1 öö. 6 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Mai kuni september, olenevalt ilmastikust.

Lisainformatsioon

Kalale võite minna kas kohe saabumise päeval või järgmisel hommikul. Sisseregistreerimine majutusse on kell 15.00 ja väljaregistreerimine kell 12.00, kuid asjad saate jätta päevaks meile hoiule.
Palume majutus koos kalastusreisiga kindlasti ette broneerida, kuna kohtade arv on piiratud. Kinnitatud broneeringut hiljem muuta ei saa.
Glamping majutuse hooaeg 1. juuni – 21. august
Kalurionni majutuse hooaeg 1. aprill – 30. november


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fishing Village/Kaluriküla

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta