Üldmassaaž koos rinnamassaažiga Thaiana salongis

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Üldmassaaž koos rinnamassaažiga Thaiana salongis


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

98,00 €

98,00 €

Kirjeldus

Lõõgastav Tai õlimassaaž ja rinnamassaaž

Tai õlimassaaži tehakse massaažilaual ja see sarnaneb väga palju meile tuntud klassikalisele ehk Rootsi massaažile. Massaažis kasutatakse spetsiaalset kõrgekvaliteedilist Pino Liquiderma Sensitive massaažiõli, mis ei sisalda säilitusaineid, aroomaineid ja emulgaatoreid. Komponente ja nende omavahelist sobivust on dermatoloogiliselt testitud.

Rindade massaaž parandab naha vereringet ja ainevahetust, muudab rinnad pehmemaks ja aitab säilitada naha elastsust. Lisaks on rinnamassaaž ka rinda pinguldava toimega. Sõltuvalt rinna suurusest, eripärast ja kliendi soove arvestades, valib massöör vastavalt sobiva tehnika, milles kasutatakse sõrm ja/või labakäe-peopesa tehnikat. Vastunäidustusi otseselt rinnamassaažile ei ole, välja arvatud juhul kui see on sinu perearsti poolt või rinnaplastika kirurgi poolt keelatud.

Mida kingitus sisaldab? Tai õlimassaaži (60 minutit) ja rinnamassaaži (30 minutit) Thaiana salongis.

Thaiana massaažisalong on kvaliteetne, väike ja hubane salong Tallinnas. Oodatud on kõik, kes soovivad hetkeks unustada töise ja rutiinse argipäeva ning sellega kaasnevad probleemid ja mured. Ära unusta, et meie keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust. Thaiana salongis töötavad Taimaalt pärit professionaalsed massöör-terapeudid.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Thaiana Massaažisalong

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: