Valikuga kinkekaart

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž


Tallinn
1 In.

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Täida oma keha uue energiaga

Massaaž aitab lõdvestada valulikke ja pinges lihaseid, kiirendada ainevahetust ning parandada verevarustust. Massaaž tõstab naha toonust ja elastsust ning vähendab stressitaset.

Fysiopark on 2011. aastal asutatud unikaalne massaazi ja liikumisravi keskus Tallinnas. Tänaseks Eesti juhtivaks teraapiakeskuseks kasvanud Fysiopark pakub võrdselt tähelepanu nii olümpiavõitjatele, noorsportlastele, kontoritöötajatele kui vanavanematele. Nende professionaalsed terapeudid ja esmaklassilised vahendid tagavad kvaliteetse töö tulemuse. Hubane õhkkond ja meeldiv teenindus loob nauditavaks iga hetke.

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi, mis vähendab väsimust, tasakaalustab närvisüsteemi ning parandab ainvevahetust.

Fysioparki missiooniks on pakkuda igale oma kliendile personaalset ning esmaklassilist teenust, kasutades kogu meeskonna teadmisi ja oskusi, et ennetada vigastusi või tagada kliendi taastumine ja kvaliteetne igapäevane elu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Järele proovitud!

William

Seni parim klassikaline massaaž!

Minujaoks üsna hea asukohaga füsiopark võttis mind väga kenasti massaažile vastu. Eriti meeldis, et uuriti murekohtadi ja sain ka valida kas keskendutakse seljale või sooviksin ülekeha massaaži. Kuna rasket tööd tehes on seljaga nagu on, siis soovisin just seljale turgutust. Massaaž oli nii mõnus, et ülejäänud päevaks jäi mõnus surin sisse.

Miks seda elamust kogeda?

• Väga hea personaalne lähenemine.
• Pädev massöör
• Hea toimiv massaaž


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Aivar Pani

Jäin väga rahule, teenindus oli viisakas, sain hea emotsiooni ja lõõgastuse.

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta