Laavakivimassaaž

Järele proovitud!
4.9 16 tagasisidet

Laavakivimassaaž


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine - nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe –lisatakse juurde,see tasakaalustab)."

 

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi, mille tulemusena avanevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob. Samuti aitab kivimassaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused: südame-veresoonkonnahaigused, ägedad põletikud, nahahaavad, insuldihaiged, rasedad ja lapsed.4.9 16 tagasisidet

Järele proovitud!

Katrin
Katrin

Parim lõõgastus üldse!

Ma ei olnud kunagi varem laavakivimassaažis käinud ja ei teadnud üldse mida oodata. Selle tõttu meeldis mulle väga, kui massöör tundis huvi, kas mul varasemat kogemust on. Eitava vastuse saanud, seletas ta üksipulgi, mida ja kuidas tehakse. Kõige pealt paigutatakse soojaks aetud laavakivid üle keha kindlatesse kohtadesse ja siis järgneb sisuliselt klassikalise massaaži ja kividega massaaži segu. Lisaks kasutatakse spetsiaalseid õlisi. Pärats massaaži on väga hea ja puhanud tunne.

Miks seda elamust kogeda?
• Sobib kõigile
• Suurepärane lõõgastus
• Meeldiv teenindus


Kliendid on öelnud

Tan

Meeldis laavakivi massaaž. Tund aega mõnusat lõõgastumist ja kehale tekkinud kergust.

Anneli Pilpak

Mulle meeldis kingitus!

Anneli

Jäin rahule!

Mri

Väga mõnus ja lõdvestav.

***

С уверенностью советую этот массаж и данный салон! Место со спокойной расслабляющей энергетикой, где тебя тепло встретят. Персонал очень вежливый и приятный. Я была удивлена тем, насколько действительно расслабляющим был массаж. Расслабляется не только тело, но и ум. Он отлично подойдет для снижения стресса после тяжелых рабочий дней. Точно скажу, что он стоит того.

Vaadatud 5 - 10

Soovitame vaadata ka: