Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Laavakivimassaaž

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Laavakivimassaaž


Tallinn
1 In.

39 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
39 €

Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine - nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe –lisatakse juurde,see tasakaalustab)."

 

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi, mille tulemusena avanevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob. Samuti aitab kivimassaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused: südame-veresoonkonnahaigused, ägedad põletikud, nahahaavad, insuldihaiged, rasedad ja lapsed.Teised valikud

Järele proovitud!

Katrin

Parim lõõgastus üldse!

Ma ei olnud kunagi varem laavakivimassaažis käinud ja ei teadnud üldse mida oodata. Selle tõttu meeldis mulle väga, kui massöör tundis huvi, kas mul varasemat kogemust on. Eitava vastuse saanud, seletas ta üksipulgi, mida ja kuidas tehakse. Kõige pealt paigutatakse soojaks aetud laavakivid üle keha kindlatesse kohtadesse ja siis järgneb sisuliselt klassikalise massaaži ja kividega massaaži segu. Lisaks kasutatakse spetsiaalseid õlisi. Pärats massaaži on väga hea ja puhanud tunne.

Miks seda elamust kogeda?
• Sobib kõigile
• Suurepärane lõõgastus
• Meeldiv teenindus


Kliendid on öelnud (3)

Kommentaare(3)
1 2 3 4 5
Alis

Tõeliselt mõnus ja lõdvestav, jäin väga rahule!

Kaidi

Väga meeldiv kogemus. Lõõgastav ja mõnus massaaz. Lähen kindlasti veel. Soovitan!

Svetlana

Замечательный массаж. Обязательно подарю дочке.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta