Hiina noorendav gua sha näomassaaž

0.0 1 tagasisidet

Hiina noorendav gua sha näomassaaž


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

45,00 €

45,00 €

Kirjeldus

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega

Gua Sha näomassaaži tehakse spetsiaalse plaadikesega, mida valmistatakse jadeiidist, looma luust või sarvest.
Gua Sha näomassaaž vähendab aknet, kortse. Tõstab näo ja kaela naha toonust, luues noorusliku kontuuri. Hajutab vanaduse laike ja diskoloratsiooni. Võimendab lümfide tegevust näo ja kaela piirkonnas, aktiveerides Qi energiat.

Mida kingitus sisaldab? 60- minutilist massaažiseanssi, mis soodustab vereringlust ja kiirendab ainevahetust, eemaldab seiskunud vere. Vabastab naha mürkainetest, vähendades pigmentatsiooni erinevusi, avab ummistunud poorid

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Esimeste kordadega võib tekkkida näole kerge punetus ja akne ägenemise. Akne ägenemine aga viitab sellele, et energia on liikuma läinud ja toksiinid hakkavad väljuma.



0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Tatiana

на массаже Гуаша не первый раз уже, очень очень рекомендую =) чудесный сервис, отличный салон, а самое главное - золотые руки мастера. Спасибо за такой чудесный подарок.

N29

Massaaž ise oli väga mõnus,kahjuks ei saanud ma väga informatsiooni, mis punktidega kehal on tegu, mida parajasti masseeritakse. Oleks tahtnud teada, mis põhjusel just see või teine punkt valusam on ja millele siis hiljem peaks ise tähelepanu pöörama. Miinus oli fakt, et mind sinatati, mis professionaalses suhtluses ja võõraste inimeste vahel ei ole kuidagi sobilik.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta