Personaalne digijoonistus

0.0 0 tagasisidet

Personaalne digijoonistus


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

150,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Kingi kunsti, mis tähistab olulisi hetki!

Digijoonistus on uus kaasaegne kunsti tegemise viis, mis valmib graafilise tarkvaraga. Enamasti kasutatakse spetsiaalset graafikalauda ja graafilist pliiatsit. Digijoonistusega saab jäljendada ka traditsioonilisi kunstitehnikaid.

Rosella Kunsti kunstnikud teevad eri stiilidega digijoonistusi, kelle vahel saab valida omale sobivaima. Teose saab teha nii foto kui ka kõigest idee põhjal, näiteks võivad inimesed olla ühelt fotolt ja taust teiselt või teha hoopis midagi abstraktset. Lase loomingulisus valla!

 

Mida kingitus sisaldab?

Kingituse saaja saab tellida foto või idee järgi digijoonistuse. Sellel saab kujutada ükskõik mida, inimesi maksimaalselt üks. Valida saab mitme Rosella kunstniku vahel, kes teostab tellimuse. Valmis digijoonistusest saab teha ise digitrüki sobiva suurusega lõuendile, paberile või panna hoopis telefoni taustapildiks.

Digijoonistuse tingimused
- Foto järgi joonistust tehes on vajalik hea kvaliteedi ning valgustusega foto. Fotot suurendades ei tohiks foto minna piksliliseks. Ideaalne oleks fotostuudios tehtud foto.
- Kunstnik teeb pildi oma pakutud stiilis. Kunstnik ei pea jäljendama kellegi teise stiili või tegema stiili, mida ta üldiselt ei tee.
- Kunstnik teeb pildi foto järgi. Kunst ei ole üheselt mõistetav ning tulemus võib erineda ootustest. Arvestada kunstniku stiili ning käekirjaga.
- Pildiga mitte rahul olles kompensatsiooni ei saa. Kunstnik saab teha omapoolsed muudatused, kuniks olete pildiga rahul, aga see ei tähenda uue pildi tegemist.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Rosella Kunst

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta