Valikuga kinkekaart

Personaalne digijoonistus

Personaalne digijoonistus


Üle Eesti
1 In.

53 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
53 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kingi kunsti, mis tähistab olulisi hetki!

Digijoonistus on uus kaasaegne kunsti tegemise viis, mis valmib graafilise tarkvaraga. Enamasti kasutatakse spetsiaalset graafikalauda ja graafilist pliiatsit. Digijoonistusega saab jäljendada ka traditsioonilisi kunstitehnikaid.

Rosella Kunsti kunstnikud teevad eri stiilidega digijoonistusi, kelle vahel saab valida omale sobivaima. Teose saab teha nii foto kui ka kõigest idee põhjal, näiteks võivad inimesed olla ühelt fotolt ja taust teiselt või kokku sobitada hoopiski midagi abstraktset. Lase loomingulisus valla!

 

Mida kingitus sisaldab?

Kingituse saaja saab tellida foto või idee järgi digijoonistuse. Sellel saab kujutada ükskõik mida, inimesi maksimaalselt kaks. Valida saab mitme Rosella kunstniku vahel, kes teostab tellimuse. Valmis digijoonistusest saab teha ise digitrüki sobiva suurusega lõuendile, paberile või panna hoopis telefoni taustapildiks.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta