Perepäev hipodroomil koos sepikoja külastamisega ning ratsutamisega

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1-10 In.

110 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Hobune kätkeb endas ilu, võlu, graatsiat, jõudu, kiirust, kuid peamine – tänu ja ustavust.

Puhkahobustega on Baltimaades ainukesed, kes loovad unustamatuid elamusi ja võimalusi tähistada laste ja täiskasvanute sünnipäevi, firmapidusid ja kliendipäevi Tallinna hipodroomi alal.  Pakub teile hinnalist võimalust veeta pereringis meeleolukas päev Tallinna Hipodroomil ning tutvuda “hobumaailmaga”.

Mida kingitus sisaldab? Ürituse ajal leiate vastuseid küsimustele kuidas hobust treenitakse, milleks neile rauad ja miks üldse ehitati hipodroom. Teistmoodi hobustemaailmaga tutvumine, toimub läbi põneva orienteerumismängu ja erinevate ülesannete täitmise. Selline tegevus jätab kustumatu mulje kõigile lastele ja ka täiskasvanutele ning mõnel juhul võib suhtlemine hobusega saada tõeliseks hingepalsamiks.

Hobuste/ponide söötmine – võttes kaasa korvikese porganditega, saate neid kostitada. Tunnetate oma peopesal hobuste pehmete mokkade puudutust. Veendute, kui delikaatsed ja õrnad on need suurepärased olevused.

Sepikoja külastamine – tänapäevane raudade valmistamine erineb paljuski sellest, mida tehti vaid 15 aastat tagasi. Meie sepp võib sepistada kuni 100 rauda päevas. Igale hobusele tehake tema mõõtude järgi rauad. Hobuse heale sooritusele aitavad kaasa ka suuresti rauad. Teilegi võib sepp kingituseks raua kaasa anda. Hobuseraud toob ju õnne!

Ratsutamine – lõpuks, kui hobuse soe keha, tema lakk ja karvkate on puhastatud saabub aeg teha üks ratsasõit. Tõustes sadulasse olete maistest muredest kõrgemal. Tunnete, kuidas maa möödub jalge alt, ehk on isegi pisut hirmutav… kuid milline suurepärane tunne!


Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

10 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Terve päeva jooksul saadab teid kogenud Tallinna Hipodroomi töötaja.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta