Perepäev hipodroomil koos ratsutamisega

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1-10 In.

60 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Veeda pereringis meeleolukas päev Tallinna Hipodroomil ning tutvuda “hobumaailmaga”

Puhkahobustega on Baltimaades ainukesed, kes loovad unustamatuid elamusi ja võimalusi tähistada laste ja täiskasvanute sünnipäevi, firmapidusid ja kliendipäevi Tallinna hipodroomi alal.

Mida kingitus sisaldab? Ekskursioon hipodroomil jätab kustumatu mulje kõigile lastele ja ka täiskasvanutele ning mõnel juhul võib suhtlemine hobusega saada tõeliseks hingepalsamiks. Saate teada, et ka hobuste seas, nagu inimestegi seas, on olemas flegmaatikuid, melanhoolikuid, sangviinikuid, koleerikuid. Juttu tuleb hipodroomi 95-aastasest ajaloost ning räägitakse huvitavaid seiku hobuste- ja sõitjatega juhtunust.

Hobuste/ponide söötmine – võttes kaasa korvikese porganditega, saate neid kostitada. Tunnetate oma peopesal hobuste pehmete mokkade puudutust. Veendute, kui delikaatsed ja õrnad on need suurepärased olevused.

Ratsutamine – lõpuks, kui hobuse soe keha, tema lakk ja karvkate on puhastatud saabub aeg teha üks ratsasõit. Tõustes sadulasse olete maistest muredest kõrgemal. Tunnete, kuidas hobuse seljalihased töötavad, maa möödub jalge alt, ehk on isegi pisut hirmutav… kuid milline suurepärane tunne!


Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

10 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Terve päeva jooksul saadab teid kogenud Tallinna Hipodroomi töötaja.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta