Õige toitumine: näidismenüü 1600 kcal päevas

0.0 0 tagasisidet

Õige toitumine: näidismenüü 1600 kcal päevas


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

57,00 €

57,00 €

Kirjeldus

Otsustasite endaga tegeleda ja minna üle õigele toitumisele? Igapäevane kindlaks määratud kalorite hulk! 

Esimene probleem, millega seisab enamus inimesi silmitsi on õige päevase toidunormi koostamine. Mõni on laisk seda tegema, mõni lihtsalt ei tea, millest alustada. Keskmise inimese jaoks, kellel pole tarvis palju kaalu langetada, sobib päevaseks kalorikoguseks 1600 kcal. Õige toitumine ei aita ainult kaalu kaotada, vaid ka hoida stabiilset kehakaalu.

Kellele kingitus sobilik on? Danfare M – sobilik neile, kes soovivad kiiresti vabaneda lisakilodest, sealjuures toituda regulaarselt. Antud pakett on soovituslik saleda ja keskmise kehaehitusega meestele ning naistele, kes on harjunud tihedate toidukordadega.

Mida kingitus sisaldab? 3- päevane pakett Danfare M, 1600 kalorit. 5 toidukorda päevas: 3 x 400 kcal + 2 x 200 kcal.

 


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Kestus

3 päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tellimused toimetatakse kohale soovitud aadressile Tallinna linna piires k.a. Viimsi ja Muuga.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Danfare

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta