Nauding Zen SPA-s

0.0 0 tagasisidet

Nauding Zen SPA-s


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Lõõgastushetked Zen SPA-s

Kingi oma lähedastele, sõpradele või kolleegidele asjade asemel emotsioone ja elamusi. Vahel tuleb rutiinist välja murda ja lihtsalt lõõgastuda – miks mitte kinkida võimalust veeta tund või paar täiuslikus naudingus. Kreutzwald Hotel Tallinna Zen SPA pakub unikaalseid spaahoolitsusi ning lõõgastusvõimalusi, mille hulgast sobiva leiab igaüks.


Mida kingitus sisaldab? Zen SPA 50 € kinkekaarti. Broneerida on võimalik kõiki Zen SPA teenuseid, kaasa arvatud päeva- ja saunapakette. Kinkekaardi eest ei ole võimalik tellida saunamenüü tooteid. Kui inimene soovib kinkekaardi eest soetada Zen SPA-s kallimat teenust, siis on võimalik vahe saabudes kinni maksta.

Kingi lõõgastushetki imelises Zen SPA-s erinevateks tähtpäevadeks, näiteks sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Soovi korral ning kokkuleppe alusel Zen SPAga on võimalik kinkekaarti kasutada osade kaupa.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kreutzwald

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta