Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Mokteilidest kokteilideni Sinu kodus või kontoris


Tallinn
1-20 In.

480 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
480 €

Korralda endale ja oma 19-le sõbrale meeleolukas kokteilikoolitus Sinule sobivas asukohas Tallinna piires

Mobiilne baarilett võimaldab viia läbi huvitavaid ja harivaid kokteilikoolitusi, mis sobivad suurepäraselt erinevate tähtpäevade tähistamiseks, firmapidudeks või oma seltskonnaga meeldivaks ajaveetmiseks.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskuse eesmärk on edendada Eesti joogikultuuri läbi koolitustegevuse. Erinevaid koolitusi nii baarmenitele, kui ka kõigile neile, kes sooviksid /soovivad saada uusi teadmisi põnevast ja lõputute võimalustega kokteilikunsti maailmast. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolituskeskus on varustatud kaasaegse baari- ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: http://www.barman.ee/koolituskeskus/

Mida kingitus sisaldab? Meelelahutuslik joogikoolitus, mille käigus tutvute kokteilikunsti- ja kokteilide ajalooga ning saate asuda ise baarileti taha kokteili valmistama. Kokteilide valikul arvestatakse Sinu seltskonna personaalsete maitsete ja eelistustega. Ürituse iseloomu arvestades saab koolituse teha teematilise (nt. Kuuba, Mehhiko), joogigrupi (rumm, džinn jm) või isegi konkreetse tootepõhiselt, sealhulgas ka alkoholivabad kokteilid. Smuutide koolitus laste sünnipäeval, klassikaliste kokteilide koolitus juubelipeol või trendikate kokteilide koolitus firmaüritusel- koolituse teema vastavalt tellimusele.
Koolituselt saate kaasa rohkelt uusi teadmisi, maitseelamusi, retseptilehe valmistatud kokteilidega ning hulgaliselt positiivseid emotsioone.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

20 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Koolitused toimuvad kokkulepitud kuupäevadel. NB! Koolitus toimub vaid eesti keeles.

 

 Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta