Laavakivimassaaž

1.0 0 tagasisidet

Laavakivimassaaž


Tartu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

45 €

45 €

Elamuse kirjeldus

Laavakivimassaaž – võimalus kogeda hetki, mil aeg justkui peatuks ja meeled rahunevad…!

Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle abil toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine – jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe – lisatakse juurde, see tasakaalustab).
Massaaži filosoofiline lähenemine on see, et laavakividega on võimalik imeda endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotada inimese sees seda energiat laiali. Igale tšakrale vastab teatud värv, noot, vääriskivi. 
Kui rääkida laavakivi massaaži füsioloogilisest mõjust, siis laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, aktiviseerib imuunsüsteemi, see tekitab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni, vereringlust, kiirendab ainevahetust ja lõõgastab, võtab maha turseid. Seansi ajal kaovad kroonilised valud seljas ja kaelas, kaob stress ja väsimus, pinget maandatakse pehmelt ja ettevaatlikult. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat. Laavakivimassaaž avaldab organismile samasugust füsioloogilist/üldtervistavat mõju nagu klassikaline massaaž.

Mida kingitus sisaldab? 1,5 tundi laavakivimassaaži.

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Juhul, kui Sa ei saa broneeritud ajal hoolitsusele tulla, teavita sellest salongi vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega, sest protseduurile etteteatamata mitteilmumise puhul loetakse kinkekaart kasutatuks.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Keha ja Meel OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

1.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta