Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Kokteilikoolitus Butterfly Lounge kokteilibaaris

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Kokteilikoolitus Butterfly Lounge kokteilibaaris


Tallinn
1 In.

40 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
40 €

Tule õpi kokteilikunsti meisterbaarmenide käe all!

Butterfly Lounge on Eesti suurim ja populaarseim kokteilibaar, mis pakub Sulle ja Sinu sõpradele ka kokteilikoolitusi. Koolitusi viivad läbi Butterfly Lounge omanikud ja Eesti ühed hinnatumad ning pärjatumad baarmenid Kristo Tomingas ja Heinar Õispuu. Mehed on rohkelt võitnud mitte ainult kohalikke vaid ka rahvusvahelisi kokteilivõistlusi!

Igaühes meis on peidus väike baarmen või baaridaam, kes ootab võimalust end proovile panna. Armastusega tehtud dringist paremat kingitust annab otsida!

PS. Kas teadsid, et Smooth Criminali näol ei ole tegu ainult popikuninga singli, vaid ka ühe käesoleva aastakümne parima dringiga?

Mida kingitus sisaldab? Tutvustatakse kokteilikunsti ajalugu, jagatakse kogemusi ning õpetatakse ise maitsvaid kokteile valmistama.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Koolitused toimuvad kindlaks määratud kuupäevadel grupi täitumisel. Koolitus toimub nii eesti kui ka inglise keeles. Kliendid on öelnud (1)

Getter Killing

Väga tore ja meeleolukas öhtu oli, soovitaksin ka teistele

1

Teised valikud

Järele proovitud!

Kätlyn

Mõnusas atmosfääris sai kuulda huvitavaid lugusid ja maitsta tuntuimaid kokteile!
Ise ma seda kokteilikunsti ei valda, seega võtsin hea meelega Butterfly Lounge kutse vastu tulla kokteilikoolitusele. Butterfly Lounge omanikud Heinar Õispuu ja Kristo Tomingas viivad oma kokteilibaaris läbi koolitusi, kus õpetatakse nii jooke segama kui jagatakse kasulikke nippe. Mul oli au ka ise 3-kordse baarmenite Eesti meistri Kristo Tomingase valvsa pilgu all maitsvaid kokteile segada. Tõdesin, et imelihtsana tundunud jookide segamine, seda siiski ei ole ja sain aru, miks seda ka kunstiks nimetatakse. Minust koheselt kunstnikku ei saanud kuid olen kindlasti selles vallas palju targem ja hoian tagataskus häid trumpe, et järgmine kord oma teadmistega silma paista.

Miks seda elamust kogeda? 

  • saad teada kasulikke nippe mida käiku panna järgmine kord kui külalisi kutsud
  • mõnus meelelahutus 
  • imemaitsvad kokteilid panevad Sind hindama tõelist kokteilikunsti 

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta