India peamassaaž "Champi’’

1 2 3 4 5 (3)
Tartu
1 In.

23 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Soovitav stressi, unetuse, pingepeavalude, juuste väljalangemise, kaela- ja õlavööpingete korral

India peamassaaž on üks osa iidsest ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetama. Champi on teraapia, kus energiakanaleid pidi masseeritakse läbi pea-, kaela-, näo- ja õlavööpiirkond. Massaaži käigus väheneb organismis stressihormoonide tase ja organism suudab paremini lõdvestuda, mille tulemusel paraneb keha enda loomulik tervendamisvõime ja tugevneb immuunsüsteem. Peamassaaž mõjub hästi silmade ja kõrvade probleemidele, kuna puhastab ka nina- ja kõrvalurkeid. 

Trisim massaažisalong pakub Tartu kesklinnas võimalust lõõgastuda ja koguda energiat kiires elutempos, nautides erinevaid kvaliteetseid massaaže ja kehahoolitsusi, et sinu sisemine ilu oleks harmoonilises kooskõlas sinu välise iluga.
Nende meeskonnas on inimesed, kes armastavad oma tööd ning soovivad pakkuda alati maksimumi, et kliendid tunneksid lahkudes ennast rõõmsa ja rahulolevana.

Kasutatakse kõrgkvaliteetseid tooteid sellistelt tuntud brändidelt nagu: Darphin, Gerard’s.


Mida kingitus sisaldab? 40-minutilist massaažiseansssi. Champi- teraapias istub klient toolil. Massaaži käigus kasutatakse vastavalt vajadusele erinevaid baas- ja aroomiõlisid.

 

 


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

40 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vastunäidustused:  vererõhuprobleemid, epilepsia, kasvajad, ateroskleroos, põletikud, ajuvereringe häired, raseduse esimene trimester, operatsiooni järgselt, osteoporoosi ja psoriaasi korral pea nõu arstiga.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta