Meelelahutus

Kuidas veeta sõpradega põnevalt aega? Põgenemistoad, seltskonnamängud, muuseumikülastused, pildistamissessioonid – need on ainult mõned näited põnevatest ajaveetmisvõimalustest! Parim kingitus, mida kinkida on koosveedetud aeg ning ühine mälestus, mis jääb kestma ning emotsioon, mis paneb naeratuse suule!

Meie imelised kingieksperdid on selleks siia kokku kogunud erinevad lõbusad elamused, et saaksid seltskonnaga koos kvaliteetaega veeta!Vaata ka fotosessiooni kingitused , seltskondlikud kingitused  ja põgenemistoa kingitused .

Vali vaade
Tulemused: 279
Vaadatud 60 - 279

Meelelahutus

Stressi, kiirustamist, tööd ja kohustusi. Neid on meil omajagu! Täpselt samamoodi oleks meil vaja omajagu puhkust, rahu ning meelelahutust! Oled võib-olla tähele pannud, et oled isegi unustanud, et aeg-ajalt võib lõbutseda ka ju. Me kõik väärime seda. Hindad värskes õhus liikumist ning oled suur loomasõber? Meil on midagi täpselt sulle - tujutõstev matk sibery huskydega! Tead kedagi, kes on sinu seltskonnas andekas lõõritaja? Meil on järjekordselt midagi sinu jaoks varuks! Mõtle, milline üllatus seltskonna lauluhinge ees ootaks, saades kingituseks võimaluse omaenda loomingut päris stuudiosse salvestama minna! Äkki tahad hoopis vanematele juubeli puhul ühe traditsioonilise teatrielamuse välja teha?

Või tõsta enda sõpruskonna meeleolu ning teha nii enda kui ka teiste päev rõõmsamaks väikese saunatripi ja räätsamatkaga? Kui tahad üllatada siis lõbusad ning meeltlahutavad kingid on koht kust alustada! Meie kingieksperdid on kokku pannud 200+ kingitust, mille seast valida just endale sobiv. Valikut ning värskeid ideid jagub küll ja veel, alates põgenemistubadest ja toiduelamustest, lõpetades ekstreemsuste ja närvikõdiga! Põnevad ajaveetmisvõimalused ja jagatud mälestused tugevdavad sidemeid ning teevad sind oma sõpradega veel lähedasemaks. Kingi mälestusi ning head tuju!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18