Elamused kodus

Tahad midagi kinkida, kuid otsid midagi, mida saaks kodus teha? Või on sul endal kodus igav ning tahaksid midagi uut proovida? Meil on olemas lahendus!
Meie kingieksperdid on siia valikusse kogunud parimad elamused, mida koduseinte vahel nautida. Kodusteks elamusteks on nii fotograafia veebikursused, online treeningprogrammid ning isegi veinikoolitused, aga ka palju muud k.a ajakirjade tellimused ! Kindlasti leiad siit midagi põnevat koduseks kasutamiseks. Kodus ei pea olema igav! Viska pilk peale ka tasuta elamustele !

 

Vali vaade
Tulemused: 58

Elamused kodus

Otsid kingitust, kuid mõtled millegi koduse peale? Kingisaaja lemmikuks kohaks on tema kodu? Kas sind piinab mõte, mida kodus teha? Pole probleemi, siin olevad kingitused on kõik kodu seinte vahel kasutamiseks ning pakuvad meeldejäävat elamust ka kodust väljumata. Kas otsid midagi, kus pakutakse veini? Või midagi, mis on fotograafiaga seotud? Äkki hoopis mõne huvitava ajakirja tellimust? Ehk midagi vererõhku tõstvat nagu näiteks virtuaalne treeningkava? Neid kõiki kui ka palju muud pakume koduste elamuste kategoorias.

Aina rohkem on hakanud populaarust koguma kodused veinikoolitused, kus siis kõik vajalik koos veiniga saadetakse sulle koju kätte! Ka on viimasel ajal interneti vahendusel pakutavad treeningud inimeste südamed võitnud ning on saanud paljude igapäevarutiini osaks. Mida kinkida kui olukord nõuab kodus olemist? Meie kingieksperdid on sellele mõelnud ning siia on lisatud kõik elamused, mida on hea kodus teha.

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta