Valikuga kinkekaart

VIP ilutulestiku pakett

VIP ilutulestiku pakett


Üle Eesti

140 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
140 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Ole ilutulestiku meister!

VIP ilutulestiku paketti iseloomustavad luksuslikud ja kauakestvad efektid, suured ja võimsad pommid ning finaalis pragisevad kuldkroonid! Seda vaid ühe süütamisega. See on üks vägev VIP ilutulestiku pakett iseseisvaks ilutulestiku vaatemängu korraldamiseks. Telli endale luksuslik 63 lasuline VIP vaatemäng otse koju või kuhu iganes soovid.


Mida kingitus sisaldab? VIP ilutulestiku paketti, millega saad korraldada enda valitud kohas ja ajal vägeva ilutulestiku show. VIP sobib hästi näiteks sünnipäeva või tähtpäeva vürtsikamaks muutmisel. Pakett koosneb 63-st erineva efekti, värvi ja kaliibri suurusega lasust. VIP ilutulestiku pakett toimetatakse sinuni kulleriga.
KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega– enne toote kasutamist lugeda kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel järgida avalikus kohas käitumise nõudeid.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta