Veiniõhtu seltskonnale OTTO Restoranis

5.0 2 tagasisidet

Veiniõhtu seltskonnale OTTO Restoranis


Tallinn
1-6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

90,00 €

90,00 €

Kirjeldus

Tule naudi kvaliteetveini heas seltskonnas just avatud hubases ja elegantses veinibaaris Otto

OTTO Restoran on välja kasvanud soovist pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja maitsva toidu austajale. Von Stackelbergi Hotelli rajatud hubaselt stiilse interjööriga veinibaar õhkab elegantsust ning tehakse kõik, et külastajad tunneks end veinibaaris alati oodatuna.
OTTO eesmärk on pakkuda häid suupisteid ning veel paremat veini, seda kõike pingevabas õhkkonnas ning mis peamine, mõistliku hinnaga. Vahemere köögist inspireeritud lihtsad ja modernsed maitsed sobivad veinivaliku kõrvale nagu valatult.

Mida kingitus sisaldab? Peakoka tapase valikut kuuele ja 2 klaasi veini kõigile osalejale (kohapeal saab valida, kas 1 valge vein ja 1 punane vein või 2 samasugust veini)

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Von Stackelberg Hotel Tallinn

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Tairi

Ma ei ole eriti suur veinisõber, kuid selle tapase valiku, pasteedi ning iseküpsetatud leiva kõrval kadus 2 klaasi nagu muti auku. Tõesti, väga hea suupistete valik, veinid olid samuti väga head. Ei ole liiga hapud ega kuivad ja sobisid ideaalselt peakoka poolt valitud tapase valiku kõrvale. Lisaks see õdus atmosfäär veinibaaris. Asukoha poolest asub tegelikult nii tiheda liiklusega tänava ääres, kuid sees oli mõnus - muusika mängis vaikselt ning liikluse- ja tänavamüra ei olnud.

Carmen

Suurepärane teenindus, hubane atmosfäär, maitsvad snäkid ja väga hea vein!