Valikuga kinkekaart

Veiniõhtu seltskonnale Otto veinibaaris

Veiniõhtu seltskonnale Otto veinibaaris


Tallinn
1-6 In.

60 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
60 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tule naudi kvaliteetveini heas seltskonnas just avatud hubases ja elegantses veinibaaris Otto

OTTO’s on veinibaar, mis on välja kasvanud soovist pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja maitsva toidu austajale. Von Stackelbergi Hotelli rajatud hubaselt stiilse interjööriga veinibaar õhkab elegantsust ning tehakse kõik, et külastajad tunneks end veinibaaris alati oodatuna.
OTTO eesmärk on pakkuda häid suupisteid ning veel paremat veini, seda kõike pingevabas õhkkonnas ning mis peamine, mõistliku hinnaga. Vahemere köögist inspireeritud lihtsad ja modernsed maitsed sobivad veinivaliku kõrvale nagu valatult.

Mida kingitus sisaldab? Peakoka tapase valikut kuuele ja 2 klaasi veini kõigile osalejale (kohapeal saab valida, kas 1 valge vein ja 1 punane vein või 2 samasugust veini)

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Tairi

Ma ei ole eriti suur veinisõber, kuid selle tapase valiku, pasteedi ning iseküpsetatud leiva kõrval kadus 2 klaasi nagu muti auku. Tõesti, väga hea suupistete valik, veinid olid samuti väga head. Ei ole liiga hapud ega kuivad ja sobisid ideaalselt peakoka poolt valitud tapase valiku kõrvale. Lisaks see õdus atmosfäär veinibaaris. Asukoha poolest asub tegelikult nii tiheda liiklusega tänava ääres, kuid sees oli mõnus - muusika mängis vaikselt ning liikluse- ja tänavamüra ei olnud.

Carmen

Suurepärane teenindus, hubane atmosfäär, maitsvad snäkid ja väga hea vein!

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta