Valikuga kinkekaart

Rikkalik üllatusõhtusöök kahele koos veiniga

Rikkalik üllatusõhtusöök kahele koos veiniga


Tallinn

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

GC Gastrobar ootab sind!

GC Gastrobar asub Tallinna vanalinnas, vaid jalutuskäigu kaugusel Kalamajast ning sadamast. Restorani eesmärk on pakkuda erilisi roogasid huvitavas, kuid mitte liiga keerukas võtmes. Menüü on koostatud inspireerituna meid ümbritsevast keskkonnast ning põhjamaisest kliimast. Samas on esindatud erinevate köökide maitseid üle maailma. GC Gastrobar oskab hinnata meeldivat olemist mõnusa veini ja muusika saatel. 

Mida kingitus sisaldab? Kolmekäigulist üllatusõhtusööki koos klaasi veiniga hubases restoranis GC Gastrobar kahele inimesele. Valikus on nii punane kui ka valge vein. 

 

Vali elamus kingituseks näiteks vanematele või sõpradele. Kingitus on suurepärane paarile, kellele meeldib avastada uusi maitseid ning kes peavad lugu kvaliteetsest toidust.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.

Erimenüü vahetub iganädalaselt. Kui soovid täpsustavat informatsiooni menüü kohta, võta GC Gastrobariga ühendust. Vajadusel muudavad nad toidud teile meelepäraseks.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta