Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Tunneta kiirust BMW 325 roolis auto24ringil

(14)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

59 €

Osta

Pane ennast proovile!

auto24ring on Eesti ainuke autode ja mootorrataste ringrajasõiduks mõeldud suletud rada. Rada on kasutusel 1990. aastate algusest, 2012. aastal lõppeva rekonstrueerimise järel saab võistlusi pidada neljal eri pikkuse ja kujuga trassil, millest pikim on 3,2 kilomeetrit.

Mida elamuskingitus sisaldab? 3 kiiret rajaringi sportlikku sõiduelamust pakkuva BMW 325-ga. Hind sisaldab sisaldab ühte soojendusringi, kolme kiiret ringi ja ühte jahutusringi ning kiivrit, instruktaaži, sõiduki renti ja kõiki kulumaterjale.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Rentnik vastutab kõikide kahjustuste eest, mis on autole tekkinud juhi või kolmanda isiku tegevuse või tegevusetuse tõttu. Normaalsest kulumisest või kasutamisest tulenevad rikked ei kuulu rentniku vastutuse alla. Ajavõtt lisatasu eest.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Kliendid on öelnud (3)

1

Viktor Kovalenko

Tere, Kõik väga meeldis, kindlasti tuleme veel kord sõitma esimese lumega))) Rada, autod, personal, kõik oli kõrgel tasemel.

TT Academy

Autol on olemas nii sidur, kui ka roolivõimendi.

Kristi

Ei mainitud teenuse reklaamis, et autolt on eemaldatud kõik sõitu abistavad lisad, sealhulgas ka rooli-, piduri- ja sidurivõim, mille tõttu see 3 ringi kulub ka heal autojuhil põhimõtteliselt auto tundmaõppimiseks ning kiirema ringini ei jõuagi. Oleks aus, kui selline asi ikka ka seal kirjas oleks.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: